"La Bandida": Marina bierze ślub z Josem. Opis 6 i 7 odcinka "La Bandida"

Data: 2020-07-08 08:40:45 Autor: pobarski

La Bandida to jeden z najnowszych seriali TVP pochodzący z Meksyku, który przedstawia losy młodej dziewczyny zmuszonej do zaopiekowania się samą sobą i bratem na skutek utraty rodziców. Co warto wiedzieć o najnowszym odcinku serialu? 

Obrazek w treści

La Bandida to najnowszy hit Telewizji Polskiej prosto z Meksyku, który przedstawia losy nastoletniej dziewczyny zmuszonej do szybkiego dorośnięcia. Co warto wiedzieć na temat najnowszych odcinków – 6 i 7? 

La Bandida – opis 6 odcinka

Co wydarzy się w 6 odcinku serialu La Bandida? W nowym epizodzie dojść ma wreszcie do realizacji planu zemsty Mariny. Chce ona zemścić się na okrutnikach, którzy zabili jej ojca. Ten plan jednak nie dochodzi do skutku – Benjamin, chcąc uchronić siostrę przed konsekwencjami jej decyzji, mówi zakonnicom, co planuje Marina. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Kiedy siostry zakonne dowiadują się o planie zemsty, zamykają Marinę w pokoju na 3 dni kary i odbierają jej broń. Tymczasem dziewczyna dochodzi do wniosku, że sama nie potrafiłaby nikogo zabić. 

Niebawem w celi Mariny zjawia się Jose, który prosi Marię o to, by ta wraz z nim wyjechała. Dziewczyna zgadza się, ale pod jednym warunkiem – przed wyjazdem wezmą ślub. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 6 odcinek? 

Gdzie obejrzeć 6 odcinek serialu La Bandida? Produkcje zobaczyć będzie można w środę, 8 lipca o godz. 20:35 na antenie stacji TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Jose zakochany w Marinie. Streszczenie 5 i 6 odcinka.

Po premierze w telewizji produkcja pojawi się także w Internecie – na vod.tvp.pl. 

La Bandida – opis 7 odcinka

Co będzie dalej z Mariną? W 7 odcinku dochodzi do uroczystości zaślubin Mariny i Josego. Uroczystość jest skromna, jednak ma znaczenie dla młodej kobiety. Niebawem Marina wraz z mężem opuszcza klasztor i dołącza do oddziału Pancha Villi. Niestety, rebeliant Jose niebawem otrzymuje kolejną misję, a Marina znów zostaje osamotniona. Wydaje się, że samotność to fatum, jakie ciąży na dziewczynie.

Niebawem świeżo upieczona mężatka znajduje zatrudnienie jako pomoc medyczna w szpitalu polowym w obozie. Tam dowiaduje się, że nie jest jedyną kobietą w życiu Josego – mężczyzna ma już bowiem syna z inną. 

W tym samym czasie Benjamin postanawia związać swoje dalsze losy z zakonem, który niemal uratował mu życie. Pragnie wstąpić do seminarium duchownego i zostać kapłanem. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 7 odcinek? 

7 odcinek serialu La Bandida wyemitowany zostanie w czwartek, 9 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Po emisji w telewizji, nowy odcinek serialu zobaczyć będzie można także w sieci – za pośrednictwem platformy VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka 

La Bandida to oryginalny meksykański serial, który powstał na podstawie prawdziwej historii Gracieli Olmos. Niestety, nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tego serialu. 

Zamiast tego możemy zaproponować Wam coś innego – powieść Ojciec Chrzestny autorstwa Mario Puzo, który jest jedną z najpopularniejszych powieści o rodzinach mafijnych.

Książkę Ojciec chrzestny w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Dom z widokiem na szczęście
Klaudia Duszyńska
Dom z widokiem na szczęście
Pokaż wszystkie recenzje