"La Bandida": Marina rozpoczyna pracę w szpitalu. Opis 7 i 8 odcinka "La Bandida"

Data: 2020-07-09 09:55:49 Autor: pobarski

La Bandida to serial przedstawiający trudną historię młodej dziewczyny, Mariny, która zmuszona zostaje do rozpoczęcia samodzielnego życia w wieku kilkunastu lat. Niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne odcinki produkcji. Co warto wiedzieć na ich temat? 

Obrazek w treści

La Bandida to meksykańska telenowela, która od początku lipca emitowana jest na antenie TVP 1. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach? Prezentujemy opis 7 i 8 odcinka serialu La Bandida. 

La Bandida – opis 7 odc

W 7 odcinku dochodzi do ślubu pomiędzy Mariną a Josem. Kobieta opuszcza zakon, by wraz z mężem dołączyć do grupy buntowników. Szybko okazuje się jednak, że sielskie życie nie jest pisane Marinie. Jej mąż wysłany zostaje na kolejną misję, a Marina – by przeżyć – rozpoczyna pracę w obozowym ambulatorium. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Niebawem świeżo upieczona mężatka dowiaduje się, że Jose przed nią sypiał z innymi kobietami. Co więcej, na jaw wychodzi, że miał nieślubnego syna z jedną z kochanek. 

Tymczasem zakonnica Catalina postanawia ograniczyć kontakt z doktorem Avilą, w którym jest zakochana. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 7 odcinek? 

Kiedy premiera 7 odcinka La Bandida? Nowy epizod będzie można zobaczyć w telewizji już w czwartek, 9 czerwca, o godz. 20:35 na antenie stacji TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Po premierze serialu w telewizji, nowy odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy VOD TVP. 

La Bandida – opis 8 odc

Co wydarzy się dalej w serialu La Bandida? W kolejnym odcinku dochodzi do rozmówienia się siostry Cataliny oraz doktora. Mężczyzna okazuje się zaręczony z inną, to doprowadza zakonnicę do gorączki. Mimo tego medyk proponuje kobiecie wspólna ucieczkę – Catalina nie jest pewna, czy ma prawo przedkładać własne uczucia nad życie w całości oddane Bogu.

Tymczasem Marina zostaje zaangażowana przez Marietę do prowadzenia działalności wywiadowczej na rzecz buntowników. Ma uwodzić polityków, pozyskiwać informacje i przekazywać je dalej. Jednocześnie Marina nawiązuje romans z Ramirem, na czym nakrywa ją Jose. 

Kobieta ma dość nieobecności męża i jego kłamstw. Pragnie odejść z obozu. Na to nie pozwala jej Jose, który obiecuje, że się zmieni. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 8 odcinek? 

8 odcinek serialu La Bandida wyemitowany zostanie na antenie telewizyjnej Jedynki w piątek, 10 czerwca o godz. 20:35. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina bierze ślub z Josem. Opis 6 i 7 odcinka "La Bandida"

Następnie nowy odcinek pojawi się także w sieci – na vod.tvp.pl. 

La Bandida – książka

Nie istnieje książka, która powiązana byłaby z fabułą serialu La Bandida. Zachęcamy jednak do zapoznania się z biografią Gracieli Olmos, która dostępna jest na naszym serwisie. 

Mole książkowe z kolei powinny koniecznie przeczytać powieść Ojciec Chrzestny, będącą historią jednego z najpotężniejszych bossów narkotykowych w Stanach Zjednoczonych. 

Książkę Ojciec chrzestny kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje