"La Bandida": Marina zostaje ranna. Opis 9 i 10 odcinka „La Bandida” 

Data: 2020-07-11 10:59:49 Autor: pobarski

La Bandida to nowy serial TVP, który przedstawia losy Meksykanki, Gracieli Olmos. Co warto wiedzieć na temat najnowszych odcinków serialu? 

Obrazek w treści 

La Bandida to emitowany od początku lipca nowy meksykański serial, który przedstawia losy Gracieli Olmos, jednej z najbardziej znanych kobiet mafii w Meksyku. Co warto wiedzieć o kolejnych odcinkach serialu? 

La Bandida – opis 9 odcinka 

Co wydarzy się w 9 odcinku La Bandida? W nowym epizodzie dochodzi do spotkania Mariny z generałem Ordóezem. Pomiędzy kobietą a wojskowym dochodzi do starcia – mężczyzna chce zgwałcić Marinę. Kobieta wyrywa się mu – na skutek szarpaniny oboje zostają ranni. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

W tym samym czasie dochodzi do porwania Mariety, którą federalni rozpoznają jako zabójczynię i szpiega. Z niewoli i skazania na śmierć ratuje ją Beltrn, jeden z urzędników. Pomagając buntowniczce w ucieczce, zdradza swój stan. Po powrocie do obozu oboje trafiają do szpitala polowego. 

Jednocześnie dochodzi także do spotkania zakonnicy Cataliny oraz Isabel. Kobiety rozmawiają o uczuciu Isabel do doktora. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 9 odcinek? 

Kiedy premiera 9 odcinka? W telewizji nowy epizod pojawi się w sobotę, 11 czerwca o godz. 20:30 na antenie telewizyjnej Jedynki. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina zostaje szpiegiem. Opis odcinka 8 i 9 

Po premierze odcinka w telewizji, pojawi się on także w sieci – na platformie vod.tvp.pl. 

La Bandida – opis 10 odcinka 

Po upokorzeniu Ordóeza przez Marinę, mężczyzna pragnie się zemścić. Rozpowiada na jej temat plotki, robiąc z niej kobietę lekkich obyczajów. Te informacje niebawem docierają do męża kobiety, Josego, który planuje rozmówić się z plotkarzem. Wyzywa mężczyznę na pojedynek.

Ostatecznie sprawą zajmuje się sam generał Villa – stawia Ordóezowi warunek: jeśli chce pozostać w obozie, ma się trzymać z dala od Mariny i przestać plotkować na jej temat. 

W tym samym czasie dochodzi do scen zazdrości pomiędzy Martinem a Marietą, coraz więcej czasu spędzającą z Beltranem – mężczyzną, który uratował ją przed torturami. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 10 odcinek? 

10 odcinek serialu La Bandida wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 12 lipca na antenie TVP 1. Tego dnia serial zobaczymy wcześniej niż zwykle, bo o godzinie 20:10.

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Po emisji w TV, nowy odcinek pojawi się także w Internecie – na stronie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje żadna książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do fabuły tej produkcji. 

Zamiast tego polecić możemy Wam powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najgroźniejszych szefów amerykańskich mafii. 

Książkę Ojciec chrzestny kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje