"La Bandida" – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku?

Data: 2020-07-04 15:07:16 Autor: pobarski

La Bandida to nowy serial emitowany przez Telewizję Polską. Już dziś w telewizji pojawi się kolejny, 2 odcinek. Co warto o nim wiedzieć? Co wydarzy się dalej? 

Obrazek w treści

La Bandida to nowy meksykański serial, który od piątku emitowany jest na antenie telewizji TVP 1. Co warto wiedzieć na temat nowych odcinków serialu? prezentujemy streszczenie odcinka 2 i 3 serialu La Bandida. 

La Bandida – opis 2 odcinka

Co wydarzy się w 2 odcinku serialu La Bandida? W pierwszym epizodzie poznaliśmy historię Mariny – młodej dziewczyny, która na skutek rewolucji w Meksyku, pozbawiona została dachu nad głową i ojca. Dziewczyna uciekła do miasta, skąd ma nadzieję dotrzeć do nieznanej sobie ciotki. Niestety, kiedy dociera do miejsca pobytu kobiety, Marina przekonuje się, że siostra matki, w której dziewczynka pokładała nadzieje, także nie żyje. 

Marina nie ma wielkiego wyboru – nie ma pieniędzy na to, by wynająć pokój, ani na to, by utrzymać brata, Benjamina. Postanawia się jednak nie poddawać – podejmuje się podle opłacanej pracy roznosicielki gazet, prosi także o jałmużnę napotkane na rynku osoby. Niestety, ledwo uzbierane pieniądze przepadają na skutek grabieży dokonanej przez dwóch brutalnych zbirów. 

Jednocześnie sytuacja brata Mariny się pogarsza – chłopak zachorowuje, a dziewczynka nie ma środków, by zakupić odpowiednie medykamenty. Kiedy sytuacja chłopca się pogarsza, rodzeństwo trafia do ambulatorium prowadzonego przez siostry zakonne. 

Kobieta widząc trudną sytuację dzieci, postanawia oddać je do zamożnej rodziny, która nie może mieć własnego potomstwa. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 2 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć kolejny odcinek serialu? Produkcja ponownie wyemitowana zostanie na antenie TVP 1 w sobotę, 4 lipca. 2 odcinek zobaczyć będzie można w telewizji już o godz. 20:35. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Po premierze w telewizji, nowy odcinek zobaczyć będzie można na vod.tvp.pl.

La Bandida – opis 3 odcinka

Co będzie w 3 odcinku serialu La Bandida? W kolejnym epizodzie kontynuowane zostaną losy Mariny. Dziewczyna przekonuje się, że małżeństwo, które opiekuje się nią i jej bratem nie jest idealne – na kryształowym wizerunku Fernandezów pojawiają się spore rysy. Co więcej, okazuje się, że zaufana służąca rodziny okrada swoich mocodawców. Niebawem także i do domu Fernandezów dochodzą niepokoje związane z rebelią. Pani Fernandez  jest coraz bardziej zaniepokojona. Sytuacja jeszcze bardziej się zaognia, gdy dochodzi do napadu na posiadłość. 

Małżeństwo postanawia jak najszybciej uciec z kraju. Nie mogąc zabrać ze sobą dzieci, oddają je do szkoły z internatem mieszczącej się w bezpiecznym klasztorze. Marina i jej brat ponownie zostają sami. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

Podobnie jak w przypadku poprzednich odcinków, także i ten wyemitowany zostanie na antenie Jedynki. 3 odcinek zobaczyć będzie można w niedzielę, 5 lipca o godz. 20:20. 

Czytaj także: "La Bandida" – recenzja serialu. Co warto wiedzieć po 1 odcinku?

Później 3 odcinek La Bandida dostępny będzie w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby produkcji. Oznacza to, że nie istnieje książka, która powiązana byłaby z tą produkcją. 

Zamiast tego polecić możemy Wam jednak inny tytuł – kultową powieść Ojciec Chrzestny autorstwa Mario Puzo, która przedstawia losy bossa jednej z największych rodzin mafijny w Stanach Zjednoczonych. 

Książkę Ojciec Chrzestny w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Złowrogie niebo
Alex Kava;
Złowrogie niebo
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje