"La Bandida": Jose ofiarą spisku. Co wydarzy się w 12 i 13 odcinku?

Data: 2020-07-13 11:55:18 Autor: pobarski

La Bandida to popularny meksykański serial na TVP, który powiada o losach Mariny, młodej dziewczyny zmuszonej do szybkiego usamodzielnienia się na skutek utraty rodziców. Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu? 

Obrazek w treści

La Bandida to emitowana od początku lipca na TVP meksykańska produkcja, która inspirowana jest losami Gracieli Olmos. Co warto wiedzieć na temat nowych odcinków – 12 i 13? 

La Bandida – opis 12 odc

Co wydarzy się 12 odcinku La Bandida? Do obozu nadzorowanego przez Villę dołączają nowi mężczyźni, wśród nich znajduje się młody Valentin. Chłopak szybko wpada w oko Mariny, a wkrótce przekonuje ją do siebie – okazuje się być doskonałym strzelcem. Marina jest pewna, że mężczyzna przyda się w jej ekipie partyzantów. W tym samym czasie dochodzi do romansu pomiędzy Martinem a Marietą, a żona doktora Avily rozkazuje siostrze Catalinie, by ta przestała kontaktować się z jej mężem.

Czytaj także: "Haker" – uratować świat przed zagładą

Wkrótce w obozowym szpitalu zaczyna brakować medykamentów. Marina postanawia, że ukradnie potrzebne środki od federalnych. Pomaga jej w tym Beltrn. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli – mężczyzna umiera, z kolei Marina odnosi poważne rany w skutek strzelaniny. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 12 odcinek?

Premiera 12 odcinka zaplanowana jest na wtorek, 14 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Po premierze nowego odcinka w telewizji, kolejny epizod serialu zobaczyć będzie można na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – opis 13 odc

Co wydarzy się w 13 odc La Bandida? Tym razem dochodzi do rozmówienia się Ordóeza i męża Mariny, Josego. Wydaje się, że generał próbuje się zrehabilitować i zmienić. Nikt nie podejrzewa, że jest to pułapka, która ma sprawić, że mężczyzna straci swoje życie. Generał mówi mu, że jeśli wykona swoją misję – będzie mógł opuścić obóz.

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Ucieczki od partyzantów pragnie także Marina, która z powodu codziennego stresu traci swoją pierwszą ciążę. Załamana kobieta pragnie jak najszybciej odejść z obozu – czuje potrzeby statyczności i normalności. 

Tymczasem Isabela pragnie zrobić wszystko, by z klasztoru wyrzucono siostrę Catalinę, która zagraża jej relacji z mężem. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 13 odcinek? 

Gdzie można obejrzeć 13 odc La Bandida? Produkcję zobaczyć będzie można w środę, 15 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Martin skazany na śmierć. Co wydarzy się w 11 i 12 odcinku? 

Po emisji w telewizji, serial pojawi się także na platformie vod.tvp.pl. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do tej produkcji. Zamiast tego polecić możemy wam coś innego – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy bossa amerykańskiej mafii narkotykowej. 

Książkę Ojciec chrzestny w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Złowrogie niebo
Alex Kava;
Złowrogie niebo
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje