"La Bandida": Martin skazany na śmierć. Co wydarzy się w 11 i 12 odcinku?

Data: 2020-07-12 15:48:10 Autor: pobarski

Już niebawem w telewizji wyemitowany zostaną kolejne odcinki popularnego serialu TVP – La Bandida. Co wydarzy się w nowych epizodach meksykańskiej produkcji? 

Obrazek w treści 

La Bandida to nowa meksykańska telenowela, która od początku lipca emitowana jest na antenie TVP 1. Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu? Przedstawimy opis 11 i 12 odc La Bandida wraz z datami emisji. 

La Bandida – opis 11 odc

Co wydarzy się w 11 odc La Bandida? W nowym epizodzie dochodzi do śledztwa w obozie. Po niedokładnym rozpoznaniu sprawy, za winnego uznany zostaje Martin, kochanek Mariny. Kobieta nie może pogodzić się z tym, że jej bratania dusza ma zostać rozstrzelana. Prosi szefa obozu, Villę, by ten odpuścił Martinowi i pozwolił jej na znalezienie faktycznego winnego. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia 

Marina ma podejrzenie, że za wszystkim stoi zazdrosny generał Ordóez, jej niedoszły gwałciciel. Rozpytuje o niego i niebawem przedstawia dowody, które wskazują na jego winę. Villa postanawia wypędzić go z obozu. 

Niebawem do obozu docierają nowi mężczyźni – ojciec i syn. Młodszy z nich, Valentin, okazuje się być świetnym strzelcem. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 11 odc? 

Kiedy w telewizji 11 odcinek La Bandida? Nowy epizod wyemitowany zostanie w telewizji w poniedziałek, 13 lipca o godz. 20:35. Po premierze w telewizji kolejny odcinek serialu zobaczyć będzie można w internecie – na platformie vod.tvp.pl.

La Bandida – opis 12 odc

Co wydarzy się w 12 odcinku serialu? Dochodzi do kolejnych zbliżeń pomiędzy Mariną a Martinem, którego udało się ocalić przed śmiercią z rąk mieszkańców obozu. Niebawem zakochani będą musieli podjąć się kolejnej misji – muszą dokonać napadu, by zdobyć leki dla Adeli. W wyniku tej napaści, Marina odnosi rany, a zakochany w Mariecie Beltrn ginie. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

W tym samym czasie Isabel dowiaduje się o sympatii, którą siostra Catalina darzy doktora  Avilę. Kobieta żąda, by ta przestała spotykać się z jej mężem. 

La Bandida – kiedy 12 odcinek? 

12 odcinek serialu La Bandida swoją premierę mieć będzie we wtorek, 14 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. Tradycyjnie, po emisji w telewizji, serial zobaczyć będzie można w sieci. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka oparta na fabule tej produkcji. Warto wiedzieć, że serial opowiada o faktycznie istniejącej kobiecie – Gracieli Olmos, jednej z najpotężniejszych kobiet meksykańskiej mafii w latach 30. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina zostaje ranna. Opis 9 i 10 odcinka „La Bandida” 

Jeśli jednak szukacie czegoś do poczytania, możemy zaproponować Wam inny tytuł – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy najgroźniejszego bossa amerykańskiej mafii. 

Książkę Ojciec chrzestny w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje