reklama

"La Bandida" – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku?

Data: 2020-07-05 15:13:47 Autor: pobarski

La Bandida to najnowszy meksykański serial emitowany przez TVP codziennie w wieczornym paśmie Jedynki. Co warto wiedzieć na temat 3 i 4 odcinka serialu? 

Obrazek w treści

La Bandida to najnowsza produkcja, która przedstawia losy młodej dziewczyny, Mariny, której dzieciństwo zostało zniszczone przez buntowników. Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne odcinki serialu. Co warto o nich wiedzieć? 

La Bandida – opis 3 odcinka

Co wydarzy się w 3 odcinku La Bandida? W nowym epizodzie kontynuowane zostają losy Mariny, która teraz wraz z bratem trafiła pod opiekę bogatej rodziny Fernandezów. Dziewczyna szybko zauważa, że chociaż na pozór nowi rodzice stanowią idealną parę, to jednak – także i oni mają swoje sekrety. Na dodatek oddana służąca, Josefina, okazuje się złodziejką, od lat okradająca rodzinę. Marina pragnie wykorzystać nadarzającą się okazję i sama na tym zyskać. 

Czytaj także: "La Bandida" – recenzja serialu. Co warto wiedzieć po 1 odcinku?

Tymczasem pani Fernandez coraz bardziej niepokoi się o własne życie. Rewolucjoniści podbijają kolejne hacjendy, a niebawem zaatakowany zostaje także ich dom. Po tym wydarzeniu rodzina postanawia wyjechać do Hiszpanii. Nie mogąc zabrać ze sobą Mariny i jej brata, Fernandezowie przekazują ich pod opiekę sióstr z przyklasztornej szkoły z internatem. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

3 odcinek serialu La Bandida wyemitowany zostanie w telewizji już w niedzielę, 5 lipca na antenie TVP 1. Nowy epizod w telewizji zobaczyć będzie można nieco wcześniej niż zwykle, bo o godzinie 20:20.

Czytaj także: "La Bandida" – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku?

Po premierze w telewizji, nowy odcinek serialu pojawi się także w internecie – na platformie vod.tvp.pl.

La Bandida – opis 4 odcinka

Co będzie dalej? Marina musi odnaleźć się w nowym miejscu. Wie także, że będąc do tej pory służką w pańskim dworze, może odstawać od koleżanek pochodzących z dobrych domów. Dziewczyna szybko jednak orientuje się, że wiele dziewcząt uczących się w jej szkole także jest nieszczęśliwych. Tak zaprzyjaźnia się z nieśmiała Beatriz. Dziewczynki szybko odnajdują wspólny język, a Beatriz jest wdzięczna Marinie za jej obronę przez rówieśniczkami. Niestety, nieustanna presja powoduje, że Beatriz popełnia samobójstwo, co załamuje Marinę, która straciła już tak wielu bliskich. Na dodatek niebawem do dziewczynki docierają wiadomości o śmierci państwa Fernandez. 

Los zdaje się sprzysiąc przeciwko dziewczynie. Z powodu śmierci Fernandezów, Marina traci środki na utrzymanie i dalszą naukę w szkole. By móc przeżyć, postanawia zatrudnić się do pracy w szkolnej kuchni, co sprawia, że staje się jeszcze większym obiektem drwin. Niebawem okaże się, że dzięki zaradności, to właśnie Marina stanie się najlepszą  i najbardziej zaufaną uczennicą sióstr prowadzących szkołę. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

4 odcinek serialu wyemitowany zostanie na TVP 1 już w poniedziałek, 6 lipca o godz. 20:15. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Po emisji serialu w telewizji, nowy odcinek pojawi się także w internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

La Bandida to serial stworzony na podstawie oryginalnego scenariusza. Fabuła inspirowana jest losami prawdziwej kobiety, która w latach 30. w Meksyku stała się jedną z najgroźniejszych szefów mafii. 

Jeśli poszukujecie dobrej lektury, możemy polecić Wam jednak coś innego – powieść Ojciec chrzestny, która opowiada o losach jednego z szefów gangu mafijnego w USA. 

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.