Ninja Warrior Polska 9 – popularny program powraca z nowym sezonem!

Data: 2024-03-05 13:05:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Nie tylko dla fanów sportu, ale dobrej rozrywki – powraca show Ninja Warrior Polska. W nowej, dziewiątej edycji zobaczymy kolejnych uczestników, którzy zmierzą się z niełatwym torem przeszkód. 

Ninja Warrior Polska 9 sezon

Od kilku sezonów na antenie stacji Polsat oglądać można program Ninja Warrior stanowiący rozgrywkę między sportowymi zawodowcami, którzy muszą przebiec arcytrudny tor. Przed nami dziewiąty sezon programu – co warto o nim wiedzieć? 

Ninja Warrior 9 – popularny program powraca 

Ninja Warrior to program, który znany jest na całym świecie od lat – po raz pierwszy pojawił się za granicą 25 lat temu! W Polsce emitowany jest na antenie Polsatu od 2019 roku. Na czym dokładnie polega show? 

Czytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

W każdym odcinku będziemy obserwować zmagania pary uczestników, którzy na czas pokonać muszą trudny tor przeszkód. Nie wszystkim się to udaje, a najlepsi trafiają do finału, gdzie wzajemnie rywalizują. Najważniejszym, a zarazem najtrudniejszym z etapów, jest próba wejścia na Górę Midoriyamę. Do tej pory to wyzwanie to podjęło zaledwie 6 z 1469 uczestników, którzy do tej pory wzięli udział w programie. 

Ninja Warrior 9 – uczestnicy 2024

A kto pojawi się w 9 sezonie Ninja Warrior Polska? Jak wiadomo, w nowym sezonie programu zobaczyć będzie można m.in. znanych TikTokerów, braci Neffati. W 9 edycji pojawi się także francuski wspinacz miejski – Alexis Landot. To jego druga próba pokonania toru Ninja Warrior.

Czytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Na ekranie zobaczyć będzie można m.in. parę przyjaciół, Jana Tatarowicza i Grzegorza Niecko, którzy w programie pojawi się wielokrotnie w przeszłości. 

Ninja Warrior 9 – ile odcinków

Ile odcinków liczy 9 sezon Ninja Warrior Polska? Nowa transza popularnego programu składa się łącznie z 7 odcinków. W każdym z nich zobaczymy parę uczestników, którzy będą musieli wziąć udział w zawodach. 

Ninja Warrior Polska 9 – kiedy premiera? 

Nowy sezon programu Ninja Warrior Polska emitowany będzie na antenie stacji Polsat od wtorku, 5 marca 2024 r. 9 sezon programu będzie można oglądać od godziny 20:05. Po premierze na telewizyjnej antenie, nowe odcinki dostępne będą również w sieci – na platformie Polsat Box Go. 

Tagi: ninja warrior, programy rozrywkowe, reality show, widowisko sportowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje