W poszukiwaniu za seryjnym mordercą... – Nocny łowca

Data: 2022-04-27 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Wielbiciele filmów sensacyjnych będą mogli już niebawem przyjrzeć się bliżej filmowi Nocny łowca, który dziś zagości na antenie TV Puls, oferując nie tylko gwiazdorską obsadę, ale także intrygujący pomysł na główny wątek i jego okoliczności.

Nocny łowca to amerykańsko-kanadyjski film sensacyjny z 2016 roku w reżyserii Davida Raymonda.

Nocny łowca – opis

O czym jest Nocny łowca? Walter Marshall to młody, ale już doświadczony detektyw, który z Michaelem Cooperem, byłym sędzią próbuje samodzielnie powstrzymać seryjnego mordercę kobiet, który pozostaje nieuchwytny dla władzy. Egzekutor dotychczas znany był z polowania na pedofili, ale tym razem będzie musiał zmierzyć się z innym typem zagrożenia.

Ślady wskazują na powiązanie z niepełnosprawnym umysłowo Simonem, który niebawem trafia do aresztu. Cały czas pozostaje jednak milczący, niechcąc za nic podzielić się swoimi zeznaniami. Niebawem dochodzi niestety do kolejnej zbrodni!

Czytaj także: "Zodiak" – w pogoni za psychopatą

Wkrótce wiele się zmieni, gdy napastnik za swój cel bierze córkę Coopera oraz profilerkę Rachel, obie młode dziewczyny znajdują się w niezwykle trudnej sytuacji! Z każdą chwilą ryzyko ich utraty staje się coraz większe, a na jaw wychodzi wielki sekret Simona...

Nocny łowca – obsada

Kto wystąpił w filmie Nocny łowca? Twórcy zdecydowali się postawić na mocną gwiazdorską obsadę, reprezentowaną przez czwórkę Henry Cavill, Alexandra Daddario, Ben Kingsley i Brendan Fletcher. Wszyscy wypadli przynajmniej solidnie w swoich rolach.

Czytaj także: Od dramaturga po niezwykłą rolę w historii Czechosłowacji. – Havel

Nocny łowca – gdzie obejrzeć?

W najbliższym czasie Nocny łowca o zagości w telewizji w środę, 27 kwietnia 2022 r. o 20:00 na TV Puls.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku

Oprócz tego film dostępny jest także w Internecie – na platformach VOD.

Nocny łowca – opinie

Nietypowy obraz Nocnego łowcy wbrew atrakcyjnym i obiecującym początkowo zwiastunami, ostatecznie niestety okazał się co najwyżej solidnym filmem sensacyjny, który nie powalał wątkami detektywistycznymi. Te niestety nie zostały wykonane zbyt starannie, oferując nam zgraną formę bez większych zaskoczeń. A i scenariusz niestety nie poszalał również w temacie odpowiedniego zarysowania postaci.

Nocny łowca – książka

Scenariusz Nocny łowca to dzieło reżyseria Davida Raymonda, który nie poradził sobie całościowo, marnując spory potencjał pomysłu oraz opowieści jako takiej. Z pewnością wyraźnie lepiej bawić się będziecie z książką Nocny Łowca. W obu dziełach nie brakuje ciekawych pomysłów czy zaskakujących zwrotów akcji.

Książkę „Nocny Łowca” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy