reklama

"Non-Stop" – powstrzymać zabójcę 

Data: 2020-07-12 16:34:48 Autor: pobarski

Non-Stop to pochodzący z 2014 r. thriller z elementami filmu sensacyjnego, który przedstawia losy agenta zmierzającego się z terrorystą na pokładzie samolotu. 

Obrazek w treściFot. Monolith Films

Non-Stop to thriller przedstawiający losy agenta Billa Marksa, który musi zmierzyć się z zamachowcem, który znajduje się na pokładzie samolotu, którym leci. 

Non-Stop – opis

Non-Stop opowiada o losach agenta rządowego Billa Marksa, który nie cierpi latać samolotami. Jednak jego osobiste obawy nie mają znaczenia dla przełożonych, którzy zlecają Marksowi zajmowanie się bezpieczeństwem pasażerów podróżujących drogą powietrzną. 

Czytaj także: "La Bandida": Martin skazany na śmierć. Co wydarzy się w 11 i 12 odcinku? 

W czasie jednego z międzynarodowych lotów pomiędzy Nowym Jorkiem a Londynem, Marks otrzymuje tajemniczego SMS-a na służbowy telefon. Okazuje się, że kontaktuje się z nim jeden z pasażerów, który żąda okupu w wysokości 150 milionów. W innym przypadku – będzie kolejno zabijał pasażerów samolotu. 

Marks musi pokonać własne lęki i ustalić, kto jest nadawcą wiadomości. Życie znajdujących się w samolocie 150 osób leży w rękach agenta – jednak czy uda mu się rozwikłać zagadkę mordercy? 

Non-Stop – obsada

W filmie Non-Stop zagrały znane gwiazdy kina. W roli agenta Marksa pojawił się Liam Neeson. U jego boku zagrali Julianne Moore oraz Scoot McNairy. 

Czytaj także: "Zawód szpieg" – uratować przyjaciela

Oprócz nich w produkcji udział wzięli także Michelle Dockery, Nate Parker oraz Corey Stoll. 

Non-Stop – gdzie obejrzeć? 

Film Non-Stop wyemitowany zostanie w telewizji w piątek, 8 stycznia 2021 roku o godz. 20:00 na antenie telewizji Puls.

Czytaj także: Tanio Czytam: Promocje w księgarniach w lipcu. Promocje na książki! 

Film zobaczyć można także w sieci za pośrednictwem serwisów VOD.

Non-Stop – opinie

Film Non-Stop otrzymał dość mieszane opinie ze strony widzów. Część internautów zarzucała filmowcom dość sztampowe rozwiązania oraz kuriozalne zabiegi scenariuszowe. Inni widzowie z kolei wysoko ocenili film, podkreślając, że jest to warty zobaczenia film sensacyjny. 

Non-Stop – książka

Film Non-Stop to produkcja, która powstała na kanwie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która odnosiłaby się do fabuły tej produkcji. 

Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – jeden z klasyków kryminału, powieść Agathy Christie I nie było już nikogo. Publikacja przedstawia losy 10 zwykłych ludzi, którzy zaproszeni zostają na bezludną wyspę przez tajemniczego pana Owena. Niebawem gospodarz wyjawia sekrety zaproszonych gości i rozpoczyna śmiertelną wyliczankę, w której kolejną giną. Zabójca zaś jest jednym spośród 10 ludzi na wyspie. 

Książkę I nie było już nikogo kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.