"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra". Film sensacyjny na piątkowy wieczór

Data: 2020-05-22 21:21:18 Autor: pobarski

Jeśli lubicie komedie sensacyjny, to pochodząca z 2001 roku produkcja Ocean's Eleven: Ryzykowna gra to coś dla was. O czym dokładnie jest film i czy na pewno warto go zobaczyć?

Obrazek w treścifot: TVN/ WB/ x-news.pl

Jeśli szuka się niewymagającego filmu na wieczór, wśród propozycji znaleźć można wiele komedii sensacyjnych. Jedną z nich jest film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – sensacyjna produkcja z 2001 roku.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – opis

O czym jest film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra? To historia Danny’ego Oceana, jednego z najlepszych złodziei-profesjonalistów w Stanach Zjednoczonych. Pech chciał, że mężczyzna wpada przy okazji jednej z akcji i trafia do więzienia, kiedy jednak przedterminowo wychodzi – planuje zemstę. A przy okazji – skok stulecia.

Czytaj także: "Pearl Harbor" – co warto wiedzieć o filmie?

Danny wyrusza w głąb kraju, by znaleźć innych, podobnych do niego złodziei, a następnie wspólnie tworzą szajkę czającą się na trzy największe kasyna w Las Vegas. Przy okazji mężczyzna ma szansę dopiec ich właścicielowi, który w przeszłości sprawił złodziejowi sporo kłopotów.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – obsada

W filmie Ocean's Eleven: Ryzykowna gra wystąpiła cała plejada gwiazd. W roli głównej, złodzieja Danny’ego, wystąpił George Clooney.

Oprócz niego w produkcji zagrali także Julia Robets, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia i Carl Reiner.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – gdzie zobaczyć

FilmOcean's Eleven: Ryzykowna gra wyemitowany zostanie w piątek, 22 maja 2020 r. o godzinie 22:00 przez telewizję TVN. Co więcej, produkcja emitowana będzie także przez telewizję TNT (19.05 oraz 03.06), a także przez FOX Comedy (24.05, 29.05 i 11.06).

Czytaj także: „Empire State: ryzykowna gra" – propozycja dla miłośników thrillerów.

Oprócz tego film zobaczyć można także na platformie Netflix. Film można zobaczyć także w internecie za pomocą serwisów VOD.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – opinie

Czy warto zobaczyć film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra? Film ten zdobył uznanie wśród widzów, a w internecie znaleźć można sporo przychylnych produkcji opinii. Oprócz tego film otrzymał również nominacje do wielu nagród – m.in. Critics Choice, Teen Choice, Satelity czy Cezarów.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – książka

Film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra to remake filmu Ryzykowna gra pochodzącego z 1960 roku, w którym zagrali Frank Sinatra i Angie Dickinson. Chociaż na rynku istnieje kilka książek o tytule Ryzykowna gra, to jednak żadna z nich nie dotyczy ani filmu z 1960 r., ani jego nowszej adaptacji z 2001 r.

Zamiast tego możemy polecić Wam inną książkę o podobnej tematyce – książkę dokumentalną Marka Wałkuskiego pt. To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki. Autor publikacji przedstawia najsłynniejsze i najbardziej spektakularne napady na bank w Stanach Zjednoczonych.

Książkę To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje