"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" – nadszedł czas na wielki skok!

Data: 2020-05-22 21:21:18 Autor: Patryk Obarski

Jeśli lubicie komedie sensacyjny, to pochodząca z 2001 roku produkcja Ocean's Eleven: Ryzykowna gra to coś dla was. O czym dokładnie jest film i czy na pewno warto go zobaczyć?

Obrazek w treścifot: TVN/ WB/ x-news.pl

Jeśli szuka się niewymagającego filmu na wieczór, wśród propozycji znaleźć można wiele komedii sensacyjnych. Jedną z nich jest film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – sensacyjna produkcja z 2001 roku.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – opis

O czym jest film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra? To historia Danny’ego Oceana, jednego z najlepszych złodziei-profesjonalistów w Stanach Zjednoczonych. Pech chciał, że mężczyzna wpada przy okazji jednej z akcji i trafia do więzienia, kiedy jednak przedterminowo wychodzi – planuje zemstę. A przy okazji – skok stulecia.

Czytaj także: "Pearl Harbor" – co warto wiedzieć o filmie?

Danny wyrusza w głąb kraju, by znaleźć innych, podobnych do niego złodziei, a następnie wspólnie tworzą szajkę czającą się na trzy największe kasyna w Las Vegas. Przy okazji mężczyzna ma szansę dopiec ich właścicielowi, który w przeszłości sprawił złodziejowi sporo kłopotów.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – obsada

W filmie Ocean's Eleven: Ryzykowna gra wystąpiła cała plejada gwiazd. W roli głównej, złodzieja Danny’ego, wystąpił George Clooney.

Oprócz niego w produkcji zagrali także Julia Robets, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia i Carl Reiner.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – gdzie zobaczyć

FilmOcean's Eleven: Ryzykowna gra wyemitowany zostanie w czwartek, 8 października 2020 r. o godzinie 21:30 przez telewizję TVN 7.

Czytaj także: „Empire State: ryzykowna gra" – propozycja dla miłośników thrillerów.

Oprócz tego film zobaczyć można także na platformie Netflix. Film można zobaczyć także w internecie za pomocą serwisów VOD.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – opinie

Czy warto zobaczyć film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra? Film ten zdobył uznanie wśród widzów, a w internecie znaleźć można sporo przychylnych produkcji opinii. Oprócz tego film otrzymał również nominacje do wielu nagród – m.in. Critics Choice, Teen Choice, Satelity czy Cezarów.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra – książka

Film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra to remake filmu Ryzykowna gra pochodzącego z 1960 roku, w którym zagrali Frank Sinatra i Angie Dickinson. Chociaż na rynku istnieje kilka książek o tytule Ryzykowna gra, to jednak żadna z nich nie dotyczy ani filmu z 1960 r., ani jego nowszej adaptacji z 2001 r.

Zamiast tego możemy polecić Wam inną książkę o podobnej tematyce – książkę dokumentalną Marka Wałkuskiego pt. To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki. Autor publikacji przedstawia najsłynniejsze i najbardziej spektakularne napady na bank w Stanach Zjednoczonych.

Książkę To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.