reklama

Ojciec Mateusz: sezon 26 – co wydarzy się w odcinku 339 serialu?

Data: 2021-11-26 10:09:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś powrócimy do Sandomierza, by już w dwudziestym szóstym sezonie, w jego kolejnym odcinku, sprawdzić co dzieje się u ojca Mateusza i policjantów jednego z komisariatów w tym mieście. Pora na kolejny odcinek Ojca Mateusza

Obrazek w treści

Dziś powracamy do Sandomierza, zmierzyć się z kolejnymi sprawami kryminalnymi, na jakie natknie się ksiądz ze zmysłem detektywistycznym. Sprawdzamy  co  wydarzy się w dzisiejszym odcinku.

Ojciec Mateusz: sezon 26: Jak wiatr – opis odcinka 339

Kolejny odcinek serialu Ojciec Mateusz skupia się na szesnastoletnim Olku Wichrowskim, chłopcu i wielkim talencie sprinterskim. Chłopak ma szansę startować w wielkim klubie w stolicy, ale tu na miejscu, w Sandomierzu ma zaufanego trenera, Marka Turskiego. Ten jednak bardzo mocno ingeruje w jego życie, także prywatne, twierdząc, że to dla jego dobra i w imię sportu. Niedługo później, z powodu kardiologicznych trener musi zrezygnować z trenowania Olka.

Czytaj również:  Ojciec Mateusz: sezon 26 – co wydarzy się w odcinku 338 serialu?

Policja uważa, że mogą w tym uczestniczyć osoby trzecie, więc podjęte zostaje śledztwo, jakim zajmuje się Możejko. Pojawia się wielu podejrzanych, wychodzi na jaw mnóstwo sekretu ze świata sportu. Na plebanii zaś ktoś przecina kable w aucie Natalii. Winowajcę podobno zna babcia Lucyna.

Ojciec Mateusz: sezon 26: Jak wiatr – gdzie obejrzeć 339 odcinek serialu?

Kolejny, opisywany powyżej odcinek serialu zobaczymy już dziś, w piątek, 26 listopada o godzinie 20:35 na kanale TVP 1.

Powtórka odcinka w środę, 1 grudnia o godzinie 21:25, także na TVP HD oraz w czwartek, 2 grudnia na TVP HD, tym razem o godzinie 17:20.

Czytaj również:  Ojciec Mateusz: sezon 26 – co wydarzy się w odcinku 337 serialu?

Wszystkie odcinki serialu można także oglądać na platformie TVP VOD. 

Ojciec Mateusz – książki

Serial we wszystkich sezonach, także już w dwudziestym piątym, to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakim bazuje. Polecamy jednak książkę związaną z postacią Ojca Mateusza - Przysmaki Ojca Mateusza. Domowa Kuchnia Natalii.

Książkę „Przysmaki Ojca Mateusza. Domowa Kuchnia Natalii (Wydawnictwo Zwierciadło)” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.