„Otherhood. Mamusie bez synusiów” – znacie film? Przeczytajcie też książkę!

Data: 2019-08-23 12:43:00 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

W sierpniu na Netfliksie premierę miał film Otherhood. Mamusie bez synusiów. Niedawno swoją premierę miała także książka, którą zaadaptowano do stworzenia filmu dla popularnego giganta streamingowego.

OtherhoodFot. Netflix / Linda Kallerus

W ostatnim czasie na Netfliksie pojawiają się coraz lepsze produkcje oryginalne. Jedną z nich jest najnowszy film zrealizowany dla amerykańskiej platformy, który powstał na podstawie książki Williama Sutcliffe’a - Otherhood. Mamusie bez synusiów.

Otherhood. Mamusie bez synusiów – opis, o czym jest?

Otherhood. Mamusie bez synusiów przedstawiają historię trójki matek, które – gdy ich synowie stają się już dorosłymi mężczyznami – uświadamiają sobie, że tak naprawdę niewiele łączy ich z dziećmi. Carol, Gillian i Helen nie mają pojęcia, jak żyje się im synom – postanawiają więc to zmienić. I zacieśnić więzy.

Matt, Paul i Daniel są zaś natomiast typowymi singlami, żyjącymi chwilą. Po odejściu z rodzinnego gniazda, nie zawracają sobie głowy rodziną i czymś takim jak ustatkowanie się. Każdy z nich zaś swoje prywatne życie układa wedle własnych wartości: Daniel usycha z tęsknoty za byłą, Matt zmienia dziewczyny jak rękawiczki, a Paul tworzy szczęśliwą relację ze swoim chłopakiem, o czym nie wie jeszcze jego mama.

Kiedy kobiety postanowią odświeżyć dawne relacje z potomkami, sytuacja zdecydowanie wymknie się spod kontroli!

Otherhood. Mamusie bez synusiów – gdzie zobaczyć film?

Otherhood. Mamusie bez synusiów to film, który premierę miał na początku sierpnia bieżącego roku. Główne role w produkcji zagrały Patricia Arquette, Felicity Huffman i Angela Bassett.

W związku z tym, że jest to produkcja oryginalna Netfliksa, to właśnie jedynie na tej platformie zobaczyć można film w reżyserii Cindy Chupack. Najtańszy abonament Netfliksa kosztuje 34 złote miesięcznie.

Otherhood. Mamusie bez synusiów – książka

Otherhood. Mamusie bez synusiów to także książka autorstwa Williama Sutcliffe’a. Pierwotnie książka wydana została w Wielkiej Brytanii pod tytułem Whatever Makes You Happy w 2008 roku.

William Sutcliffe jest autorem kilkunastu tytułów, pisze dość różne gatunkowo utwory – od satyry i powieści obyczajowych, po książki dla dzieci i młodzieży.

W Polsce książka Otherhood. Mamusie bez synusiów swoją premierę miała 12 sierpnia bieżącego roku i ukazała się nakładem Społecznego Instytutu Wydawniczego ZNAK.

Co sądzicie? Oglądaliście film?

Książkę w korzystnych cenach możecie kupić poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Otherhood. Mamusie bez synusiów
William Sutcliffe1
Okładka książki - Otherhood. Mamusie bez synusiów

Film NETFLIXA OD 2 sierpnia! Co byś zrobił, gdyby twoja matka niespodziewanie stanęła w drzwiach, żeby poznać cię na nowo? Co oprócz więzów...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje