Otherhood. Mamusie bez synusiów

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019-08-14
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-240-5614-9
Liczba stron: 352
Tłumaczenie: Małgorzata Kafel

Ocena: 5 (1 głosów)

Film NETFLIXA OD 2 sierpnia!

Co byś zrobił, gdyby twoja matka niespodziewanie stanęła w drzwiach, 
żeby poznać cię na nowo?

Co oprócz więzów krwi łączy matkę i jej trzydziestoparoletnie dziecko? Rzecz w tym, że czasem niewiele. Lecz kiedy twoja mama uświadomi sobie ten smutny fakt – i w dodatku postanowi coś z nim zrobić – spodziewaj się kłopotów. A przynajmniej postawienia życia na głowie.
***
Matt, Paul i Daniel to typowi 30-letni single. Żyją według zasady 3×0: zero żon, zero dzieci, zero telefonów do mamy. Matt lubi gry komputerowe i seks z modelkami, Daniel głównie tęskni za swoją eks, a Paul zapomniał powiedzieć matce, że ma chłopaka.

Pewnego dnia ich matki – Carol, Gillian i Helen – uświadamiają sobie, że nie wiedzą już, kim są ich synowie. Ani co robią. Ani z kim. Postanawiają odnowić więzi. Nawet za wszelką cenę.

Rewelacyjna, zabawna i wzruszająca powieść, która na powrót połączy pokolenie dzisiejszych 30-latków z ich zagubionymi we współczesności rodzicami. Bo przecież koniec końców wszyscy potrzebujemy tego samego – miłości.

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Otherhood. Mamusie bez synusiów

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Otherhood. Mamusie bez synusiów

Inne książki autora
Prawie zupełnie nikt
William Sutcliffe0
Okładka ksiązki - Prawie zupełnie nikt

Piętnastoletni Sam nie jest znanym blogerem, jego poczynania nie stały się viralem w internetowym świecie, nie ma ambicji, by zostać Wydarzeniem Roku...

Zły wpływ
William Sutcliffe0
Okładka ksiązki - Zły wpływ

Krytycy nazwali książkę Sutcliffe\'a „Władcą much” z londyńskiego przedmieścia. „Zły wpływ” w pewnym sensie jest jeszcze bardziej...

Zobacz wszystkie książki tego autora