Gigantyczne roboty ostatnią nadzieją ludzkości! – Pacific Rim

Data: 2021-11-26 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Fani walk wielkich potworów oraz robotów będą mogli już niebawem w telewizji zobaczyć Pacific Rim, wyśmienitą propozycję Guillermo del Toro, koncentrującą się właśnie na tego typu motywie. Co okazało się najważniejsze dla nowej marki?

Obrazek w treści

Pacific Rim to amerykański film science-fiction z 2013 roku, w reżyserii Guillermo del Toro.

Pacific Rim – opis

O czym jest film Pacific Rim? Z dna Pacyfiku wyłoniły się potężne potwory z innego wymiaru, które atakują ludzkość, niszczą wiele dokonań, mordując przy okazji miliony ludzi na całym świecie. Tak zwane Kaiju stanowią egzystencjalne zagrożenie dla całej ludzkości. W związku, z czym największe potęgi postanawiają nawiązać współpracę i stworzyć swoje machiny obronne, kierowane przez najlepszych żołnierzy.

To będzie ostatnia nadzieja ludzkości, Jaegery mogą stanowić szansę do ostatniego zgładzenia potwora.

Czytaj także: Pacific Rim: The Black – serial anime w pierwszym sezonie już na Netflix

Połączenie neuromostem i własnymi umysłami piloci zaryzykują życiem własnym, aby potrzymać najazd oraz nadciągającą zagładę ludzkości. W końcu największe monstra dopiero mają przybyć na naszą planetę....

Pacific Rim – obsada

Kto wystąpił w Pacific Rim? Twórcy zdecydowali się pokazać połączenie sił na ziemi, w wyniku czego we wspólnej głównej roli wytypowani zostali Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi czy też Diego Klattenhoffa.

Czytaj także: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Pacific Rim – gdzie obejrzeć? 

W telewizji Pacific Rim dostępne będzie w piątek, 26 listopada 2021 roku o godzinie 21:35 na antenie stacji TVN. Reemisja odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada o 0:30.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Pacific Rim – opinie

Propozycja z 2013 roku niezwykle mocno spodobała się wielbicielom tego typu luźnego kina, bez wątpienia nie był to jeden z najlepszych filmów, ale to kawałek doskonałej zabawy oferującej widzom niezwykle efektowne i klimatyczne scen.

Czytaj także: Rocky II – Balboa zwycięża z przeciwnikami i przegrywa z życiem... 

Pacific Rim – książka

Pacific Rim to autorska marka wykreowana w głowach Guillermo del Toro oraz Travisa Beachama, którzy wspólnie wykreowali doskonały pomysł, który świetnie się spisał jako tło dla spektakularnych pojedynków pomiędzy gigantycznymi robotami oraz potworami. Po seansie zapraszamy Was do zapoznania się z książką Robo Sapiens. Czy roboty mogą myśleć?, wydanej przez Burda Książki.

Książkę Robo Sapiens. Czy roboty mogą myśleć? kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.