Nowa generacja i nowe kłopoty... – Pacific Rim: Rebelia

Data: 2021-12-03 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Rebelia miała być wielkim rozwinięciem marki Pacific Rim, ale ostatecznie był to nie tylko spory zawód, ale także porażka w zasadzie na każdym poziomie. Co złożyło się na porażkę drugiej odsłony?

Obrazek w treści

Pacific Rim: Rebelia to międzynarodowy film science-fiction z 2018 roku, w reżyserii Stevena S. DeKnighta.

Pacific Rim: Rebelia – opis

O czym jest film Pacific Rim: Rebelia? W 2035 roku ponownie świat stanie przed wielkim ryzykiem. Wszechpacyfistyczny Korpus Obrony pilnuje świata przed kolejnym zagrożeniem ze strony potworów, podczas gdy Jake Pentecost rezygnuje ze służby. Handel częściami idzie mu doskonale, ale niebawem zostanie pojmowany i oskarżonym.

W ramach kary wysłany zostaje do Chin, gdzie ma szkolić lokalnych pilotów Jaegerów.

Czytaj także: Pacific Rim: The Black – serial anime w pierwszym sezonie już na Netflix

To właśnie tutaj ponownie dojdzie do ataku kosmicznych Kaiju, które staną się jeszcze potężniejsze oraz bardziej przerażające. Pytanie czy ludzkość znów się zjednoczy do walki z zagrożeniem....

Pacific Rim: Rebelia – obsada

Kto wystąpił w Pacific Rim: Rebelia? Ponownie postawiono na grono głównych aktorów, w postaci John Boyega, Cailee Spaeny, Scott Eastwood i Burn Gorman. Nikt z nich niestety nie pokazał niestety niczego ciekawego, nawet pod tym względem nie było, na co zwrócić uwagi.

Czytaj także: Gigantyczne roboty ostatnią nadzieją ludzkości! – Pacific Rim

Pacific Rim: Rebelia – gdzie obejrzeć? 

W telewizji Pacific Rim: Rebelia film będzie można zobaczyć w piątek, 3 grudnia 2021 roku o godzinie 21:35 na antenie stacji TVN. Reemisja odbędzie się w poniedziałek, 6 grudnia o 0:15.

Czytaj także: "Czarownica 2" – Kryzys w relacji Diaboliny i Aurory!

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Pacific Rim: Rebelia – opinie

W zasadzie wszystko w Pacific Rim Rebelia okazało się porażką, kiepska gra aktorska, fatalny scenariusz, nijakie roboty i potwory, a także akcja, która za nic nie powalała, ani nie chwytała za serce. Zmiana koncepcji przerodziła się w sporą porażkę na wielu poziomach.

Czytaj także: Wykidajło – Od baru wszystko się zaczęło...

Pacific Rim: Rebelia – książka

Pacific Rim: Rebelia kontynuował wydarzenia z pierwszego Pacific Rim, niestety zupełnie nie radząc sobie z tym zadanie. Z tego względu być może o wiele lepiej bawić się będziecie z książką Robo Sapiens. Czy roboty mogą myśleć?, wydanej przez Wydawnictwo Burda Książki.

Książkę Robo Sapiens. Czy roboty mogą myśleć? kupić w dobrej cenie można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy