reklama

Pamiętniki z wakacji odc. 63: Podrabiane złoto, sposób na szybki zarobek i podryw. Streszczenie 63 i 64 odcinka

Data: 2024-04-09 08:22:37 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Pamiętniki z wakacji wróciły. Dziś w telewizji, na kanale TV4 obejrzymy 63 odcinek programu. Czeka nas w nim podrabiane złoto, sposób na szybki zarobek i ostentacyjny podryw. Co jeszcze się wydarzy? Przeczytajcie streszczenie 63 odc. Pamiętników z wakacji!

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji: od TV4. fot. mat. pras. Polsat

Pamiętniki z wakacji to program, który pokazuje inne oblicze Majorki i Cran Canarii. We wtorek, 9 kwietnie obejrzymy 63 odcinek. Oto jego streszczenie

Pamiętniki z wakacji odc. 63 – streszczenie 

W 63 odcinku serialu Pamiętniki z wakacji dobry humor Artura, który bawi się w najlepsze psuje informacje, że wielki złoty łańcuch, który zgubił podczas zabawy w wodzie, okazuje się być tylko zwykłą i tanią podróbką.  Złoto pod wpływem słonej wody, odkrywa jego prawdę. Okazuje się, że nie jest nic wart. Wściekły wyrzuca łańcuch do oceanu. 

 Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Tymczasem na plaży pojawią się Miki, Rico i Chico. Zamierzają zarobić trochę pieniędzy na nocleg. Rico wpada na pomysł. Postanawia, że będą smarowali plażowiczów, oczywiście za pieniądze, kremami przeciwsłonecznymi. Niestety żadne z nich nie ma do tego talentu. Na dodatek plażowicze nie zamierzają poddać się temu zabiegowi. Artur jest podrywany przez Anetę, co wzbudza wściekłość Patrycji. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 63 – kiedy w tv? 

63 odc. Pamiętników z wakacji zobaczymy w TV 4 we wtorek, 9 kwietnia 2024 r o 21:00. 

Czytaj też: Czytaj również: Pamiętniki z wakacji odc. 64: Wizyta dzieci, frustrująca praca i zniesmaczenie. Streszczenie 64 i 65 odcinka

Pamiętniki wakacji, paradokumentalny serial można oglądać także na platformie Polsat Box.

Pamiętniki z wakacji odc. 64 – streszczenie

W 64 odcinku Pamiętników z wakacji Artur spodziewa się odwiedzin. Mają przyjechać jego dzieci, Marysia i Igor. Postanawia więc, że zamieni willę na większą. Prosi przyjaciół, by posprzątali miejsce, w którym obecnie mieszkają. Nic nie mówi o przyszłej wizycie. Aneta i Patrycja ponownie się kłócą. Wkrótce Artur jedzie na lotnisko. Dzieci zaskakuje styl życia ojca. Igor korzysta z niego bez przeszkód, szaleje i imprezuje. Maria dziwi się zachowaniu ojca, jest zdegustowana i chce wracać do rodziny, za którą tęskni. 

 

Przeczytaj także:


Miki odnajduje pracę. Przebrany w strój kurczaka wywołuje mnóstwo nieprzyjemnych uszczypliwych uwag ze strony turystów. W ten sposób jako jedyny utrzymuje bezrobotnych kolegów i płaci za nocleg. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 64 – kiedy i gdzie zobaczyć? 

64 odcinek „Pamiętników z wakacji" zobaczymy w TV 4 w środę, 10 kwietnia 2024 r. o godzinie 21:00. Odcinki dostępne na Polsat Box.

Tagi: pamiętniki z wakacji, seriale, paradokumentalne, telewizja, tv4,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje