Pamiętniki z wakacji odc. 71: Lekkoduchy mają na pieńku z gangsterami, a milioner wciąż imprezuje. Streszczenie 71 i 72 odcinka

Data: 2024-04-19 00:46:00 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Pamiętniki z wakacji wróciły. Dziś w telewizji, na kanale TV4 obejrzymy 71 odcinek programu, w którym lekkoduchy mają na pieńku z gangsterami, a milioner wciąż imprezuje. Co jeszcze się wydarzy? Przeczytajcie streszczenie 71 odc. Pamiętników z wakacji!

Kadr z serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji" od TV4.fot. mat. pras. Polsat

Pamiętniki z wakacji to program, który pokazuje inne oblicze Majorki i Cran Canarii. W czwartek, 18 kwietnie obejrzymy 71 odcinek. Oto jego streszczenie

Pamiętniki z wakacji odc. 71 – streszczenie 

W 71 odcinku serialu Pamiętniki z wakacji  Artur i Urszula szukają syna. W tym samy czasie lekkoduchy uciekają przed gangsterami Don Juana. Chico chce by wtopić się w tłum, ale mężczyźni panikują, i ucieczka słabo im wychodzi. Postanawiają wrócić do Polski. Na lotnisku dostrzegają biznesmena wraz z ochroniarzami. Jakoś gubią pościg, a kolejną noc spędzają pod mostem. Kolejnego dnia postanawiają spotkać się z gangsterem i przeprosić go za to jak traktowali jego syna. 

 Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

W wilii Artura spokój. Urszula uważa, że towarzystwo z jakim przebywa jej syn, nie jest dla niego dobre. Artur imprezuje, podrywa nowe dziewczyny, a jego syn strasznie tęskni za matką. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 71 – kiedy w tv? 

71 odc. Pamiętników z wakacji zobaczymy w TV 4 w czwartek, 18 kwietnia 2024 r o 21:00. 

Czytaj też: Czytaj również: Pamiętniki z wakacji odc. 72: Patrycja robi test ciążowy, a lekkoduchy mają pewien plan. Streszczenie 72 i 73 odcinka

Pamiętniki wakacji, paradokumentalny serial można oglądać także na platformie Polsat Box.

Pamiętniki z wakacji odc. 72 – streszczenie

W 72 odcinku Pamiętników z wakacji Patrycja robi test ciążowy. Jeśli jest w ciąży, powrót do żony, jak słusznie myśli Artur, może nie być możliwy. Sawcio proponuje przyjacielowi, by powiedział Patrycji, że kończą się mu pieniądze, wtedy odejdzie. Artur postanawia ratować rodzinę, więc zabiera Urszulę i syna Igora na obiad na plaży. Igor zostawia rodziców, i spędza noc z Anetą. 

 

Przeczytaj także:


Miko kłóci się z kolegami, którzy postanawiają kupić kampera, są na niego obrażeni. Chico i Rico chcą wracać do Polski. Wymyślają jak zdobyć pieniądze na bilet. Nie zamierzają w to wtajemniczać kolegi. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 72 – kiedy i gdzie zobaczyć? 

72 odcinek „Pamiętników z wakacji" zobaczymy w TV 4 w piątek, 19 kwietnia 2024 r. o godzinie 21:00. Odcinki dostępne na Polsat Box.

Tagi: pamiętniki z wakacji, seriale, paradokumentalne, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje