Pati - 3 odc. Pati dowiaduje się, że jest w ciąży. Zgłasza na policję gwałt. Streszczenie 3 i 4 odcinka serialu

Data: 2023-09-18 14:26:57 Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Serial Pati to wyczekiwany przez widzów spin-off najsłynniejszej produkcji stacji TVN pod tytułem Skazana. W serwisie Player.pl można śledzić losy młodej więźniarki, która została skazana na osiem lat więzienia. Jakie emocje czekają nas w najnowszych odcinkach? Przekonajmy się! 

Pati, bohaterka serialu Pati od Player.pl fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL 

Skazana, serial z udziałem Agaty Kuleszy, przed laty stał się wielkim hitem. Co więcej, zdecydowano się go kontynuować nie tylko w postaci kolejnych sezonów, ale także spin-offu z udziałem jednej z najbardziej charakterystycznych bohaterek: Pati. Teraz na antenie stacji TVN zobaczyć będzie można 3 i 4 odcinek serialu – co warto o nim wiedzieć? Sprawdźcie nasze opisy i streszczenia nowych odcinków Pati

Pati – opis 3 odcinka serialu

W 3 odcinku serialu Pati Pati dowiaduje się, kim jest adopcyjna rodzina jej rodzeństwa. Postanawia spotkać się z małżeństwem: Agatą oraz Markiem Rulewskimi. Chociaż para jest sympatyczna i robi wszystko, by przekonać do siebie Pati, ta pozostaje sceptyczna. Ostatecznie jednak rodzinie udaje się zdobyć jej odrobinę zaufania.

Jednocześnie dziewczyna zaczyna żyć na własną rękę. Ufa, że z Krystianem uda jej się stworzyć szczęśliwy związek, jednocześnie wierzy w to, że życie prywatne połączy z nauką w szkole gastronomicznej. Rzeczywistość, którą z takim uporem starała się poukładać, niszczy się jednak niczym domek z kart, gdy potwierdzają się najgorsze obawy Pati: jest w ciąży. 

Czytaj również: Pati - 2 odc. Bohaterka zrzuca komornika ze schodów. Streszczenie 2 i 3 odcinka serialu

O gwałt oskarża Sony'ego, zgłasza to na policję. Krystian się o tym dowiaduje, jest wściekły i zamierza sam wymierzyć sprawiedliwość. Pati musi też walczyć o rodzeństwo, któremu wizja życia w bogatym domu zaczyna się podobać. 

Pati – gdzie i kiedy obejrzeć 3 odcinek serialu?

3 odcinek Pati zobaczyć będzie można w telewizji już w ten poniedziałek, 18 września 2023 roku na antenie TVN. W telewizji serial wyemitowany zostanie o godz. 21:35. 

Poza tym cały sezon serialu dostępny jest już także w serwisie Player.pl.

Pati – opis 4 odcinka serialu

Krystian z Patrycją podejmują decyzję, która wpływa na ich wzajemną relację. Pati traci niechcianą ciążę, jednocześnie znika także Sony. Nic dziwnego, że dziewczyna staje się jedną z głównych podejrzanych w sprawie. W czasie przesłuchania przycisnąć stara się ją doświadczony śledczy – inspektor Molęda.

Czytaj również: Krawcowa z Madrytu - przed nami 8 i 9 odcinek serialu! Co się wydarzy?

Pati nie zamierza rezygnować z marzeń związanych z pracą w gastronomii. Jej celem jest wygranie warsztatów, które prowadzone są pod okiem znanego szefa kuchni. Niestety, w trakcie zajęć okazuje się, że zaginęła jej siostra. Dla dziewczyny więzy krwi ważniejsze są niż wszystko inne, dlatego postanawia ją odnaleźć. Szybko okazuje się, że rodzina zastępcza skrywa mroczną tajemnicę. 

Pati – gdzie i kiedy można obejrzeć 4 odcinek serialu?

Drugi odcinek serialu zobaczyć będzie można na antenie TVN w nadchodzący poniedziałek, 25 września 2023 roku. Tradycyjnie zobaczymy go na antenie TVN po godz. 21:30. Oprócz tego nowy odcinek serialu dostępny jest już na platformie Player.pl.

Pati – książki

Poszukujecie historii równie emocjonujących, jak serial Pati? Koniecznie sprawdźcie książkę Kilka dni z życia Alice! Powieść Liane Moriarty to historia o tym, że wspomnienia mogą okazać się zgubą. 

Książkę Kilka dni z życia Alice w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale tvn, polskie seriale, Skazana,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Pokaż wszystkie recenzje