Pierwsza mi這嗆 - 3634 i 3635 odcinek. Karol szuka kogo na kogo m鏬豚y zwali win za wypadek na budowie. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-06-05 16:21:01 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Przed nami kolejny 3634 i 3635 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. W kolejnym odcinku po katastrofie na budowie, Karol stara się znaleźć kozła ofiarnego, osoby winnej tego wydarzenia. Jakie emocje czekają w kolejnych odcinkach? 

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3634 odcinka serialu

W 3634 odcinku serialu Pierwsza miłość Karol próbuje znaleźć kogoś, na kogo mógłby zrzucić winę za tragedię na hali, na jej zawalenie. Sprawą katastrofy na budowie zająć się ma dobry znajomy Wekslera, który jest inspektorem budowlanym. Niestety znajomość tych panów zakończyła się dość burzliwie. Śmiałek zamierza poznać brata Krystyny. Zaprasza go do Wadlewa, co kończy się nie tak jak miał nadzieję. Roman ma zniszczony garnitur. Bardzo się tym martwi. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3633 i 3634 odcinek. Pod gruzami zawalonej hali budowlanej może być człowiek. Streszczenie odcinków

Tymczasem Kinga zamierza powiedzieć swoim dzieciom, że jest chora, i zrobić to podczas obiadu, który będą jedli całą rodziną. Tomek odwiedza matkę, co bardzo nie podoba się Jolce. Daje mu do zrozumienia.

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3634 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3634 odcinku serialu Pierwsza miłość odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 we wtorek, 6 czerwca 2023 o godzinie 9:00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3635 odcinka serialu

W 3635 odcinku serialu Pierwsza miłość "Daria" widząca w snach osoby, które znała ma być wykorzystana przez Jadwigę, dla własnych celów. Tymczasem poszkodowana dziewczyna nie wie jeszcze, że ktoś pracuje nad tym, by być jej znajomym. Winą za katastrofę na budowie zostaje obarczony kierownik, który wylewa swoją złość na Michała. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

 Artur, którego nie było jakiś czas w biurze, orientuje się, że wiele się tam wydarzyło. Tomek nie może mu zapomnieć tego, że nie mówił nic o chorobie Kingu. Tymczasem Roman jest świadkiem doskonałej gry Amelki w szachy. Postanawia, że pomoże jej wziąć udział w szachowym turnieju. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3635 odcinek serialu?

Premiera 3635 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 6 czerwca 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę zobaczycie w wtorek, 6 środę, 7 czerwca 2023 o godzinie 9:00 na antenie TV 4.

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

3635 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Miłość, proszę pani, której autorem jest Agnieszka Jeż.

Książkę "Miłość, proszę pani" wydawnictwa Filia w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjd
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjd
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formu豉 Elli
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka ;
Formu豉 Elli
如iew morzycy
Jagna Rolska ;
如iew morzycy
Nasze 鈍iaty
Claudia Moonever
Nasze 鈍iaty
Poka wszystkie recenzje