Pierwsza miłość - 3636 i 3637 odcinek. Kinga wyznaje Marcie, że jest chora. Streszczenie odcinków

Data: 2023-06-07 10:14:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Przed nami kolejny 3636 i 3637 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. W kolejnym odcinku Kinga przyznaje się Marcie, że jest bardzo poważnie chora. Jakie emocje czekają w kolejnych odcinkach? 

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3636 odcinka serialu

W 3636 odcinku serialu Pierwsza miłość u Grażyny w klinice, z oddziału psychiatrycznego ucieka nastolatka. Uciekinierką może być Magda, której Kacper nie może znaleźć. Wszystko wskazuje na to, że  bardzo dobrze zaplanowała swoją ucieczkę. Jej ojciec jest wściekły na szpital, zarzuca mu brak opieki nad pacjentami. Szybko okazuje się, że Magda nie jest jedyną uciekinierką. Nie ma też Kornela. Wygląda to na ucieczkę zakochanych, którzy wszystko zaplanowali. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3635 i 3636 odcinek. Michał zostaje zaatakowany przez kierownika budowy. Streszczenie odcinków

Tymczasem Laura jest zła na Adama, nie potrafi mu zapomnieć oskarżeń w jej stronę, co irytuje Biernackiego. Zdolności szachowe Amelki są dla jej ojca źródłem zarobku. Kinga przyznaje się Marcie, że jest bardzo poważnie chora. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3636 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3636 odcinku serialu Pierwsza miłość odbędzie się w środę, 7 czerwca o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 w piątek, 9 czerwca 2023 o godzinie 9:00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3637 odcinka serialu

W 3637 odcinku serialu Pierwsza miłość Kinga dzieli się z wszystkimi przyjaciółkami straszną wiadomością o chorobie. Chcą pomóc, ale ona nie chce rozmawiać na ten temat, chce mówić o czymś przyjemniejszym. Emilka opowiada o cudownej nocy, jaką spędziła z Barkiem, zaś Leon o karcie płatniczej Magdy. Ona może zlokalizować gdzie się znajduje. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Tymczasem Marysia i Wenerski rozmawiają, by wyjaśnić ostatnie nieporozumienia. Emilka poznaje tajemnice kremu, który produkowano w jej fabryce. Nigdy nie powinien trafić jednak do sprzedaży. Rozmawia o tym z Sewerynem i Melisą, którzy mówią jej prawdę. Czuje, że ją oszukali. W Wadlewie pojawia się Ewelina. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3637 odcinek serialu?

Premiera 3637 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na piątek, 9 czerwca 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę zobaczycie w poniedziałek, 12 czerwca 2023 o godzinie 9:00 na antenie TV 4.

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

3637 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Przezroczyste skrzydła, której autorem jest Kinga Tatkowska.

Książkę "Przezroczyste skrzydła" wydawnictwa Lucky w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje