"Pierwsza miłość" - 3661 i 3662 odcinek. Miśka i Lucynka trenują do maratonu, by wesprzeć chorą Kingę. Streszczenie odcinków

Data: 2023-10-02 09:35:28 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3661 i 3662 odcinek. W kolejnym odcinku Miśka i Lucynka trenują do maratonu, by wesprzeć chorą Kingę. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3661 odcinka serialu

W 3661 odcinku serialu Pierwsza miłość do Warszawy przyjeżdżają Dorota, Artur i Tosia. Kobieta pojawia się u Jadwigi, która udawała jej ciotkę. Kobiety rozmawiają otwarcie o własnej relacji. Dorota chce spotkać się także z Leszkiem, by mu podziękować. To powoduje, że Artur jest zazdrosny. 

Czytaj również: "Pierwsza miłość" - 3660 i 3661 odcinek. Kinga słabnie i ponownie trafia do szpitala. Streszczenie odcinków

Tymczasem Miśka i Lucynka trenują do maratonu. Mają tym wesprzeć ciężko chorą Kingę, która walczy z rakiem. Jolka jest obrażona i zmienia sposób działania. Tomek jest bardzo tym zmartwiony. . 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3661 odcinek serialu?

Premiera 3661 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na poniedziałek, 2 października 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: „Lipowo” 6 odcinek: Szokujące odkrycie pod koniec odcinka! Streszczenie 6 i 7 odc. „Lipowa”

Powtórka odcinka we wtorek, 3 października, o godzinie 9:00, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Polsat Box.

Pierwsza miłość – opis 3662 odcinka serialu

W 3662 odcinku serialu Pierwsza miłość zbliża się operacja Kingi, która ona mocno przeżywa, wiedząc, że mastektomia zmieni jej wygląd. Wspiera ją Marysia. Coraz bliżej maratonu, która ma wspierać chorą Kingę. Świetlicę dekoruje Kulas, który chce tak powitać Melisę, która wraca ze szpitala. Chce by wszystko przebiegło jak najlepiej. Melisa zamierza rozliczyć się z Emilką. 

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje w Trzcielu – restauracja Incognito / Szynk u Tasi Terleckiej. Co się wydarzy?

Grażyna przeżywa wizytę pacjenta VIP, która już niebawem. Jolkę obserwuje jej ojciec. Ponosi także karę. Fabian po prostu się o nią martwi, chce ją w jakiś sposób ukarać, dać nauczkę. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3662 odcinek serialu?

Premiera 3662 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 3 października 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

3662 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy Polsat Box. Powtórkę będzie można obejrzeć w środę, 4 października, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Szewcowa, której autorem jest Justyna Stasio-Siga.

Książkę "Szewcowa" wydawnictwa Lira w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza miłość, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje