Planeta Singli. Osiem historii – ruszyły zdjęcia do serialu Canal+

Data: 2021-07-03 10:30:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Planeta Singli to jedna z popularniejszych współczesnych serii komedii romantycznych, jakie debiutowały na polskich ekranach. Wkrótce doczekamy się kolejnej, tym razem serialowej opowieści. 

Obrazek w treści

Będzie nią produkcja zrealizowana dla Canal+ o tytule Planeta Singli. Osiem historii, kolejna odsłona romantycznej opowieści. Co o niej wiemy?

Planeta Singli. Osiem historii – opis 

Na cykl Planeta Singli. Osiem historii wchodzi, jak w tytule aż osiem zamkniętych opowieści, których motywem przewodnim jest miłość. Każda część to zupełnie inna historia. Wszystkie one zaś skupiają się na randkach, ale takich jedynie w sieci, online.

Czytaj również: Planeta singli – Telewizyjne show może zapewnić prawdziwą miłość?

Historia, jakie twórcy zechcieli przedstawić widzom w ośmiu historiach bazują na rożnych bohaterach, przedstawiają różne spojrzenia na tę samą kwestię, romantycznych uniesień online i zapowiadają ciekawy mariaż, filmowy i serialowy.

Planeta Singli. Osiem historii – zdjęcia do romantycznej serii ruszyły

Właśnie trwają zdjęcia do pierwszego odcinka serialu Planeta Singli. Osiem historii, który zatytułowany jest „Planeta Singli. Historia druga: Zjazd absolwentów”. Jego fabuła koncentruje się na małżeństwie, które nie pała do siebie już tą miłością co kiedyś, a nawet jest ze sobą w konflikcie. Dowiemy się co wydarzy się gdy para uda się wspólnie na zlot klasowy.

Czytaj również: Planeta singli 2 – Czy Ania zwiąże się z milionerem?

Jak wspomnieliśmy, trwają zdjęcia do pierwszego odcinka nowej produkcji Canal+, który nie zdradza ani tytułów kolejny siedmiu, ani nie uchyla rąbka tajemnicy związanej z fabułą kolejnych odcinków. Na takie szczegóły musimy jeszcze poczekać. 

Planeta Singli. Osiem historii – obsada serialu

Nie znamy szczegółów castingowych dotyczących obsady całości serialu, gdyż Canal+ trzyma je dalej w tajemnicy. Wiemy za to kto pojawi się w pierwszym odcinku serialu. Na planie serialowym spotkali się Izabela Kuna, znana z filmów Lejdis, Listy do M. 4 czy Teściowie oraz Bartłomiej Topa, którego wkrótce zobaczymy w kinowym filmie Miasto, możemy też oglądać w takich produkcjach jak: Sługi boże, Karbala czy Po prostu przyjaźń

Reżyserem odcinka jest Aleksandra Terpińska, zaś scenarzystką Aleksandra Parnowska-Ramsey.

Planeta Singli. Osiem historii – gdzie obejrzeć?

Serial Planeta Singli. Osiem historii będzie miał swoją premierę na kanale Canal+ Premium, a także na platformie Canal+online. 

Czytaj również: Planeta singli 3 – Trudne rodzinne rozmowy...

Planeta Singli. Osiem historii – ile odcinków?

Nowa produkcja Canal+, zgodnie z tytułem liczyć sobie będzie osiem odcinków, z których każdy będzie skupiał się na innej historii.

Planeta Singli. Osiem historii – kiedy premiera?

Nie znamy konkretnej daty premiery nowej produkcji Canal+. Wiemy, że emisja seriala została przewidziana  pod koniec tego roku.

Planeta Singli. Osiem historii – książki

Serial Planeta Singli. Osiem historii bazuje na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie ma ma odpowiednika książkowego. Nie oznacza to jednak, że nie ma książki z serialem związanej. Jest nią książkowy odpowiednik filmu, jego pierwszej z trzech części, o tytule Planeta Singli.

Książkę „Planeta Singli” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Planeta Singli
Ewa Markowska0
Okładka książki - Planeta Singli

Ania to niepoprawna romantyczka. Kocha dobre kino, klasyczne sukienki, pielęgnuje pamiątki z dzieciństwa i jak może, chroni się przed brutalnym światem...

dodaj do biblioteczki
Reklamy