Podróż przedślubna – miłość prowadzi nas krętymi ścieżkami

Data: 2021-06-09 10:30:02 Autor: adudek

Kolejny film w lat 90-tych ubiegłego wieku to dzisiejsza propozycja telewizyjna. Produkcja nosi tytuł Podróż przedślubna i jest klasyczną komedią romantyczną. 

Obrazek w treści

Podróż przedślubna to produkcja amerykańska, wpisująca się w styl dość zwariowanych komedii w romansowej formie. Co wiemy o tym filmie?

Podróż przedślubna – opis filmu 

Film Podróż przedślubna to zabawna, pewna zwrotów akcji komediowa opowieść o miłości. Jej bohaterem jest Ben, młody mężczyzna, który musi przedostać się z Nowego Jorku do Savannah, na swój własny ślub. Ma na to jedynie dwa dni.

Czytaj również: Paryskie tango – pogodna francuska komedia. Premiera kinowa już w czerwcu

Problem w tym, że już w samolocie zaczyna prześladować go pech, bowiem ten z niewyjaśnionych przyczyn zjeżdża z pasa startowego. Uratowawszy uroczą pasażerkę o imieniu Sarah, teraz z nią odbywa dalszą podróż. Niestety ta wiąże się z szeregiem pechowych sytuacji. Ostatecznie oboje zaczynają coś do siebie czuć i stają przez trudnym wyborem. 

Podróż przedślubna – obsada filmu

Opisywana produkcja to film amerykański, w którym w rolach głównych: Ben Affleck, znany z takich produkcji jak: The Last Duel, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, Zaginiona dziewczyna oraz Sandra Bulock, którą możemy kojarzyć z filmów: Grawitacja, Ja cię kocham a ty śpisz, Nie otwieraj oczu.

W pozostałych rolach: Maura Tierney, Steve Zahn, Blythe Danner, Ronny Cox, Athena Bitzis, Janet Carroll oraz John Doe.

Czytaj również: The Friendship Onion – podcast o Władcy Pierścieni tworzony przez aktorów z filmowej trylogii

Reżyserką filmu jest Bronwen Hughes, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Breaking Bad, The Walking Dead, Trzynaście powodów czy Zadzwoń do Saula.

Podróż przedślubna - gdzie obejrzeć?

Film Podróż przedślubna to produkcja, która często pojawia się w polskiej telewizji. Swoją emisję będzie maiła także dziś, w środę, 9 czerwca o godzinie 21:45 na kanale Polsat. 

Powtórka filmu w sobotę, 12 czerwca o godzinie 0:20, także na Polsacie. 

Podróż przedślubna - opinie 

Film zdecydowanie może spodobać się fanom kina romantycznego, a także produkcji komediowych, i to nie tych prostych i banalnych, ale pokręconych i na swój sposób ciekawych. To także kino w dobrej aktorskiej obsadzie.

Czytaj również: Podróż przedślubna, informacje o filmie - opis

Produkcja ma na swoim koncie filmową nagrodę - Teen Choice - Najlepszy filmowy wybuch złości Sandra Bullock, a także inne nominacje do filmowych nagród. 

Podróż przedślubna - książki

Film Podróż przedślubna to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule, Podróż przedślubna, której autorem jest Kristine Rolofson.

Książkę „Podróż przedślubna” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje