Polsat Hit Festiwal 2024 - święto polskiej muzyki i artystów w Oprze Leśnej w Sopocie

Data: 2024-05-24 10:15:11 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na kanale Polsat będziemy mogli zobaczyć wyjątkowe wydarzenie muzyczne, gratkę dla widzów lubiących polskie przeboje. W Sopocie rozpoczyna się dwudniowy Polsat Hit Festiwal 2024, w którym wystąpią znani polscy wykonawcy, i usłyszymy wielkie przeboje. 

Grafika z wydarzenia Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie, od stacji Polsat. Polsat.pl

Wydarzenie muzyczne nosi tytuł Polsat Hit Festiwal 2024 i jest weekendową świętem polskiej muzyku. Czeka nas doskonała zabawa w rytm polskich przebojów, które zapewne znany. Co się wydarzy? Kto wystąpi? O której i gdzie można oglądać koncert?

Polsat Hit Festiwal 2024 – kto wystąpi?

Wydarzenie muzyczne, koncert Polsat Hit Festiwal 2024 to dwudniowe święto muzyki, na którym w Operze Leśnej w Spocie usłyszymy nie tylko znane polskie przeboje i zobaczymy znane polskiej gwiazdy, ale będziemy także świadkami wyjątkowych jubileuszy. Na scenie wystąpić znani artyści, także w niecodziennych duetach. 

Czytaj również: Polsat Hit Festiwal 2024: Debiutowali w Polsacie - drugi dzień koncertu w Sopocie

Podczas Polsat Hit Festiwal 2024 będziemy świadkami „Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra", czyli dwudziestopięciolecia zespołu Golec uOkierstwa, który to wystąpi w piątkowym koncercie. Usłyszymy znane przeboje grupy, która wykonuje muzyką na góralską nutę, takie jak: „Ściernisko”, „Crazy is My Life” czy „Słodycze”. Na jubileuszu nie zabraknie także gości. Będą nimi: Kuba Badach, Enej, Gromee, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski i inni. 

Jak co roku pojawi się "Radiowy przebój roku". Na tym koncercie pojawią się tacy artyści jak: Smolasty i Doda z utworem „Nim zajdzie słońce”, Margaret z „Tańcz głupia”, Dawid Kwiatkowski z „Cafe de Paris”, Roxie Węgiel „Miasto” oraz Oskar Cyms, Lanberry&Tribbs i Natalia Zastępa

Przeczytaj także: Barwy szczęścia - 3018 odc. Marcin gotów zaryzykować karierę policjanta dla miłości. Streszczenie 3018 i 3019 odc 

Świętować będziemy także „Dwudziestkę” króla disco Danzela, z jego hitem „Pump It Up”. Polsat Hit Festiwal 2024 to także 30-ty jubileusz Andrzeja Piasecznego. Usłyszymy jego wielkie przeboje, takie jak: Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Niecierpliwi” oraz „Imię deszczu”, a artyście towarzyszyć będą goście: Matt Dusk i Kuba Badach.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenie muzycznego, na jego zwieńczenie przyjdzie czas na "Wodecki Twist", w którym usłyszymy największe przeboje zmarłego artysty, które wykonają: Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz.

Polsat Hit Festiwal 2024 – gdzie się odbywa koncert?

Wyjątkowe widowisko muzyczne Polsat Hit Festiwal 2024, święto polskiej muzyki i przede wszystkim polskich artystów odbywać się będzie przez dwa dni w mieście Sopot. Artyści wystąpią na scenie w Operze Leśnej, gdzie będziemy świadkami ich wykonań swoich przebojów i emocjonalnych jubileuszy. 

Polsat Hit Festiwal 2024 – o której godzinie? Do której trwa?

Koncert Polsat Hit Festiwal przewidziany jest na dwa dni, na 24 i 25 maja 2024 roku. Jeden z tych koncertów zobaczymy już dziś, 24 maja o godzinie 20:00, na kanale Polsat. Koncert potrwa do około godziny 23:00. Drugi będzie miał miejsce jutro, w sobotę, 25 maja, także o godzinie 20:00 i potrwa nieco dłużej. 

Przeczytaj także: Od zera do milionera - 20 lat w Unii - film dokumentalny dziś w TVP 1 

Polsat Hit Festiwal 2024 – gdzie oglądać?

Koncert, tak jak już wspominaliśmy trwa przez dwa dni, w Spocie, w Operze Leśnej. Pierwszy koncert będzie można oglądać już dziś – 24 maja 2023 – na antenie stacji Polsat. Emisja na kanale od godziny 20:00.

Przeczytaj także:


Drugi w sobotę, 25 maja, także o tej samej godzinie, na tym samym kanale. 

Tagi: koncerty, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje