Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie! - Nadszedł czas na wielki wieczór Dody!

Data: 2022-08-06 12:06:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Telewizja Polsat zdecydowała się docenić bogatą oraz udaną karierę Doroty "Dody" Rabczewskiej, której dwudziestolecie sceniczne zostanie wyróżnione podczas specjalnego koncertu Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!? Kto pojawi się na scenie podczas jubileuszowego wydarzenia?

Obrazek w treści fot. Pexels z pixabay

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie! to polski koncert telewizji Polsat z 2022 roku.

„Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!” – co to?

W Operze Leśnej w Sopocie po raz kolejny organizowane jest jeden z największych festiwalu muzycznych w Polsce, tymczasem organizowany zdecydowali się poświęcić cały koncert Dodzie, która w tym roku obchodzi dwudziestolecie swojej artystycznej działalności.

   Czytaj również: To będzie idealna okazja, do wspólnego delektowania się tańcem! – Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce

W ramach Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie! na scenie pojawia się wielkie gwiazdy, które wraz z Dorotą Rabczewską będą prezentować nowe wersje znanych hitów, jednocześnie nie raz i nie dwa zaskakując widzów oraz uczestników. 

Jedynym z najistotniejszych momentów będzie przybranie oficjalne nowego imienia, które zostało wybrane przez fanów Dody. To właśnie za ich sprawą, ostateczny wybór padł na Aqualiteję!

„Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!” – kto wystąpił?

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie! nie mogło zabraknąć tak znanych artystów jak Kayah, Viki Gabor, Michał Wiśniewski czy Dawid Kwiatkowski, a to jedynie część z artystów, którzy tego dnia pojawią się na scenie oraz uwiecznią tę imprezę.

   Czytaj również: Przykładny obywatel - w poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości

Podczas imprezy nie zabraknie także jej największej gwiazdy w postaci słynnej polskiej piosenkarki Doroty "Dody" Rabczewskiej, która zaprezentuje fanom swoje największe hity w nowym, wykonaniu. 

„Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!" - gdzie i kiedy zobaczyć?

Koncert „Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!” emitowany jest premierowo w sobotę, 6 sierpnia 2022 r. o godzinie 20:05 na głównej antenie telewizji Polsat. W chwili obecnej nie ma planów do reemisji.

  Czytaj również: Demonstracja siły - walka o wpływy w przestępczym biznesie

 

Tagi: koncerty, muzyka, taniec,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy