Polsat SuperHit Festiwal 2023: Sopocki Hit Kabaretowy 2023. Wszystkiego najlepszego! dziś na kanale Polsat

Data: 2023-05-28 11:16:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Polsat SuperHit Festiwal to nie tylko święto muzyki, ale także humoru i dobrej zabawy. Jak co roku, także i w tym wyjątkowe muzyczne wydarzenie Polsatu zakończy się spotkaniem z kabaretami w Operze Leśnej w Sopocie. 

Obrazek w treści  Polsat SuperHit Festiwal 2023: Sopocki Hit Kabaretowy 2023. Wszystkiego najlepszego! dziś na kanale Polsat [jpg] 

Bawić dobrze będziemy się także podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal, dzięki nocy kabaretowej. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023: Sopocki Hit Kabaretowy 2023. Wszystkiego najlepszego! zobaczymy wielu znanych kabareciarzy, który zaprezentują swoje skecze i nowe programy. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie można oglądać Sopocki Hit Kabaretowy 2023? 

„Polsat SuperHit Festiwal 2023” – kabarety. „Sopocki Hit Kabaretowy 2023” – co się wydarzy? Program

Co roku, już od 20 lat celebrujemy święto muzyki i humoru. Jak co roku, tak i w tym w Sopocie trwa Polsat SuperHit Festiwal, który zamyka dziś wieczorem Sopocki Hit Kabaretowy. Wszystkiego najlepszego!. jego tytuł nie wziął się z niczego. Jest bowiem okazją do świętowania pięknych, już dwudziestych urodzin festiwalu. 

Czytaj również:  „Polsat SuperHit Festiwal 2023” – sobota. 20 lat festiwalu Polsatu w Sopocie

Jest także okazją na dobrą zabawę, dzięki występom i przede wszystkim skeczom znanym i jakże lubianych kabaretów i kabareciarzy. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie zaprezentują się z nowymi, ale takżę ze znanymi już programami kabaretowymi. Będzie mnóstwo zabawy i jeszcze więcej śmiechu. 

„Polsat SuperHit Festiwal 2023: Sopocki Hit Kabaretowy 2023” – kto wystąpi?

Podczas trzeciego dnia Polsat SuperHit Festiwal, w czasie trwania Sopockiego Hitu Kabaretowego 2023, na scenie Opery Leśnej, w Spocie pojawią się, jak już wspominaliśmy bardzo znani kabareciarze, którzy z okazji pięknego jubileuszu zaprezentują swoje skecze. Będzie to bardzo liczna ich grupa.

Czytaj również: „Polsat SuperHit Festiwal 2023” – piątek. Dziś Radiowy Przebój Roku, 10-lecie Dawida Kwiatkowskiego i 45 lat zespołu Bajm

Bawić nas będą między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Marcin Daniec oraz Jerzy Kryszak, który występuje na scenie Opery Leśnej w Sopocie od początku. 

„Polsat SuperHit Festiwal 2023 – kabarety – o której godzinie? Do której leci?

Zamykający wydarzenie muzyczne, coroczne koncerty, program kabaretowy Polsat SuperHit Festiwal 2023: Sopocki Hit Kabaretowy 2023. Wszystkiego najlepszego! rozpocznie się w niedzielę, 28 maja,  o godzinie 20:00 i będzie go można oglądać oczywiście na kanale Polsat. Kabaretowa noc potrwa do około godziny 23:00. 

Tagi: filmy w tv, programy rozrywkowe, kabarety, polsat, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje