Powrót do liceum, już na Netflix - zwariowana komedia o realizacji marzeń

Data: 2022-05-13 12:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Zwolennicy lekkich i zwariowanych komedii w szkolonym, licealnym stylu mogą już oglądać na platformie Netflix taką właśnie komediową produkcję. Film nosi tytuł Powrót do liceum i zobaczymy w nim aktorkę znaną z innej, komediowej i romantycznej produkcji Netfliksa. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Boris Martin/Netflix

Film Powrót do liceum jest prostą, lekką i pozwalającą na wyluzowanie się produkcją oryginalną Netfliksa. Historia zabiera nas do liceum, ale pozwala spojrzeć na młodzież z punktu widzenia osoby dorosłej, której los odebrał wiele lat życia. Na kim skupia się opowieść?

Powrót do liceum – opis filmu 

Film Powrót do liceum to amerykańska komedia obyczajowa, która opowie widzom zwariowaną historię, która zaczyna się w liceum, dwadzieścia lat wcześniej. Wtedy to pewna cheerleaderka, w skutek nieszczęśliwego wypadku na pokazie, jaki był niezwykle nieudany, zapada w śpiączkę. 

  Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 8 do 15 maja 2022

Budzi się w szpitalu dwadzieścia lat później, nie zdając sobie na początku sprawy, że jest dorosłą trzydziestosiedmioletnią kobietą. Nie zamierza się jednak poddać i spełnić swoje marzenie. A jest nim zostanie królową balu. Postanawia zatem wrócić do szkoły. 

Powrót do liceum – obsada filmu

W filmie Powrót do liceum w roli głównej zobaczymy Rebel Wilson, którą mogliśmy oglądać w innej produkcji od Netflix, o tytule Jak romantycznie!, a także serii filmowej Pitch Perfect, filmie Oszustki, czy musicalu Koty

   Czytaj również: Powrót do liceum, informacje o filmie - opis

W pozostałych rolach: Alicia Silverstone, Justin Hartley, Sam Richardson, Angourie Rice, Chris Parnell, Mary Holland, Michael Cimino, Zoe Chao.

Reżyserem  filmu Powrót do szkoły jest Alex Hardcastle.

Powrót do szkoły – gdzie obejrzeć film?

Film Powrót do szkoły to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Dlatego też opisywany film może oglądać właśnie na tej platformie.

   Czytaj również:  Zabawni - serialowy komediodramat zadebiutował na Netflix

Trafił tam dziś, 13 maja 2022 roku, tradycyjnie w godzinach porannych. 

Powrót do szkoły – opinie o filmie

Opisywany film, o tytule Powrót do szkoły spodoba się przede wszystkim młodym romantykom i miłośnikom produkcji komediowych, przeznaczonych bardziej dla młodych. To także świetna okazja do przypomnienia sobie jak to było w liceum. 

   Czytaj również: Nowy Eden - premiera nowego serialu na Netflix

Film przypadnie do gustu także zwolennikom amerykańskich, prostych i pogodnych, ale i nieco zwariowanych komedii. 

Powrót do liceum – książki

Film Powrót do liceum to produkcja nie bazująca na żadnej książce. Oznacza to, że jej scenariusz powstał na bazie własnego pomysłu. W zamian proponujemy zatem lekturę innego literackiego dzieła, o tytule Powrót do Edenu, autorstwa Stelli DiMare.

Książkę „Powrót do Edenu” (Wydawnictwo Czarno na białym) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.