Nowy Eden - premiera nowego serialu na Netflix

Data: 2022-05-06 14:07:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix już na jutro zapowiada także premierę młodzieżowego serialu dramatycznego, nastawionego na tajemnicę, który może przypaść do gustu zwolennikom Euforii, na HBO. Produkcja od Netfliksa nosi tytuł Nowy Eden.

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: LUCIA FARAIG/NETFLIX

Serial Nowy Eden ma intrygującą fabułę, którą platforma Neflix już widzom przybliża. Opowieść produkcji hiszpańskiej jest serialem o młodych i dla młodych. A co o nim wiemy? O czym opowiada? 

Nowy Eden – opis serialu

Serial Nowy Eden to kolejna młodzieżowa serialowa opowieść na platformie Netflix, która została stworzona w Hiszpanii, skupiając się opowieścią na młodych, przeznaczając ją także dla młodych. Bohaterami serialu są Zoa i czwórka innych młodych ludzi, nie tylko atrakcyjnych, ale i mocno udzielających się w mediach społecznościowych. 

      Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 1 do 8 maja 2022

Pewnego dnia, a może nawet wieczoru wszystkie wspomniane osoby zostają zaproszone na imprezę, która zapowiada się na największą i najbardziej odjazdową. Ma ona odbyć się w tajemniczym miejscu, na równie tajemniczej wyspie. Organizatorem imprezy jest pewna marka produkująca napoje. Raj, do jakiego wkrótce trafiają, nie okazuje się być tym czym się z początku wydawał. 

Nowy Eden – obsada serialu

W serialu występują: Amaia Salamanca (Miłość w czasach wojny), Amaia Aberasturi (Sabat sióstr), Belinda, Lola Rodríguez, Sergio Momo (Szkoła dla elity), Begoña Vargas (Numer 32).

      Czytaj również: Buntownicy - mocny, buntowniczy hiszpański dramat zadebiutował na Netflix

A także: Ana Mena, Berta Vázquez, Tomy Aguilera, Martí Atance, Jason Fernández. 

Nowy Eden – gdzie obejrzeć serial?

Serial Nowy Eden to kolejna oryginalna produkcja od platformy Netflix. Dlatego serial można oglądać właśnie na tej największej platformie streamingowej.  

      Czytaj również: Dwa - nieoczywisty hiszpański thriller, z nietypową fabułą już dziś na Netflix

 Premiery serialu Nowy Eden przewidziana na 6 maja 2022 roku. Serial we wszystkich odcinkach można już oglądać na Netflix

Nowy Eden - opinie o serialu

Serial Nowy Eden może przypaść do gustu przede wszystkim młodszej części użytkowników platformy Netflix. Spodoba się także tym widzom, którym przypadł do gustu serial Euforia od HBO. 

   Czytaj również:  „Siostry krwi” – nowy serial kryminalny już dziś na Netfliksie

Nie zawiodą się także zwolennicy produkcji hiszpańskich, dramatycznych, ale i tajemniczych seriali. 

Nowy Eden – książki

Opisywany serial to kolejna produkcja, która nie bazuje na książce, a jest stworzona na własnym, autorskim scenariuszu. W zamian zatem polecamy inna książkę, o tytule Eden. Nowy początek, której autorka jest Sheridan Mia.

Książkę "Eden. Nowy początek" (Wydawnictwo Septem) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.