Euforia - czy będzie drugi sezon młodzieżowego serialu HBO GO?

Data: 2021-12-17 12:09:02 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Euforia, jeden z bardziej popularnych i jak się uważa, jeden z najlepszych seriali platformy HBO GO czeka na sezon drugi. Wielu widzów zastanawia co dalej z opowieścią. Czy doczekamy się kolejnych odcinków? 

Obrazek w treści Euforia - czy będzie drugi sezon młodzieżowego serialu HBO GO?  [jpg]

Źródło zdjęcia: HBO GO

O powstaniu kolejnego sezonu serialu Euforia mówiło się od dawna. Niestety jego powstanie opóźniała panująca i uniemożliwiająca nagrywanie zdjęć pandemia. Na HBO GO pojawiły się natomiast dwa odcinki specjalne. Dziś już wiemy, że serial pojawi się w przyszłym roku. Znamy dokładną datę. Wiemy gdzie zadebiutuje. Poznaliśmy także jego filmowy zwiastun. 

Euforia: sezon 2 – opis serialu

Serial Euforia to niezwykle popularny serial młodzieżowy, który swoją premierę miał w roku 2019, zyskując sobie wielką popularność i sporo filmowych nagród. Historia skupiała się wokół uzależnionej od narkotyków nastolatki, w której życie pewnego dnia wkroczyła transseksualna dziewczyna. Wtedy to wszystko się zmieniło. 

             Czytaj również: Serial młodzieżowy Pokolenie już dostępny na platformie HBO GO

Na temat drugiego sezonu serialu i tego co wydarzy się w życiu bohaterki serialu, nastoletniej Rue, jeszcze niestety nic nie wiemy. Przedstawiciele HBO nie zdradzają szczegółów fabularnych. Na więcej informacji musimy bowiem zaczekać. 

Euforia: sezon 2 – obsada serialu

W serialu w obsadzie po raz kolejny pojawi się Zendaya, która wcieliła się w rolę głównej bohaterki, nastolatki o imieniu Rue. Aktorka znana jest z ról w takich produkcjach jak: Spider-Man: Daleko od domu, Spider-Man: Homecoming czy Król rozrywki.

      Czytaj również: Dzika republika - na HBO GO właśnie debiutuje nowy intrygujący serial

Serial Euforia jest produkcją stworzoną przez Sama Levinsona. Twórca ma na swoim koncie także takie produkcje jak: Kolejny szczęśliwy dzień, Arcyoszust oraz Assassination Nation.

Euforia – gdzie obejrzeć serial?

Ogłoszona wraz ze zwiastunem premiera Euforii w drugim sezonem, została przewidziana na HBO Max, który w Polsce jeszcze nie jest dostępny. 

       Przeczytaj również: Wielka - serial w sezonie drugim do obejrzenia na HBO GO

Premiera serialu została zaplanowana na 9 stycznia 2022 roku na HBO Max. Widzowie zatem mogą obejrzeć serial na HBO Max, albo na HBO GO. Ale tu jest wielce prawdopodobne, że ten trafi na tę platformę dzień później, czyli 10 stycznia 2022 roku. 

Euforia - zwiastun serialu

Serial Euforia w drugim sezonie pojawi się na platformie HBO Max oraz HBO GO w styczniu przyszłego roku. Wraz z ogłoszeniem jego premiery, tej już oficjalnej, zaprezentowany został jej filmowym zwiastun. Dowiadujemy się z niego niestety na temat fabuły nie wiele. Widzimy Rue tańczącą w musicalu, a potem pochłoniętą przez mrok, który w niej siedzi i brutalną rzeczywistość. Ta związana jest ze światem przestępczym. 

Euforia - opinie o serialu

Serial Euforia to produkcja, która spodobała się już wielu widzom, nie tylko młodszej części. To serial zarówno trzymający w napięciu, jak i wzruszający i dramatyczny. Przedstawia jak nie łatwo być młodym, pokazuje problemy narkotykowe i przemoc. 

          Czytaj również:  Serial komediowy Witamy w Utmark w kwietniu na HBO GO

To także produkcja, która ma na swoim koncie e nagrody Emmy - Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Zendaya; Najlepsza oryginalna muzyka i słowa Labrinth - "All For Us", wyk. Labrinth i Zendaya w odcinku "And Salt The Earth Behind You"; Najlepsza współczesna charakteryzacja (naturalna) - Doniella Davy, Kirsten Coleman (I), Tara Lang (II) za odcinek "And Salt The Earth Behind You" oraz nagrodę filmową PEOPLE'S CHOICE - Kryształowa Statuetka - Ulubiona telewizyjna gwiazda dramatyczna Zendaya.

Serial ma na swoim koncie także wiele nominacji do filmowych nagród. 

Euforia – książki

Serial Euforia to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej powstał scenariusz. W zamian polecamy inną poświęconą problemom młodzieży książkę Jej tytuł brzmi My, dzieci z dworca Zoo, a autorami są Christiane F., Kai Hermann.

Książkę "My, dzieci z dworca Zoo" (Wydawnictwo Iskry) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Pokaż wszystkie recenzje