Co nowego na Netflix? Premiery od 8 do 15 maja 2022

Data: 2022-05-07 10:03:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu maja na Netfliksie debiutują nowe filmy i seriale. W tygodniu na platformie sporo ciekawych nowości serialowych. Sprawdzamy co tym razem debiutuje na platformie Netflix. 

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Swoją premierę miał nowy serial historyczno-kostiumowy, który cieszy się popularnością widzów telewizyjnej "Dwójki" Ines, pani mej duszy. HBO Max pokazało zwiastun nadchodzącego na lato serialu Gra o Tron: Ród smoka, a w serwisie Netflix dużą popularnością cieszy film 365 dni: Ten dzień, serial Zachowaj spokój i Skradzione serce. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Pracujące mamy (serial, kolejny sezon) – 10.05.2022

Premiery zaczynamy od szóstego już sezonu serialu Pracujące mamy, kanadyjskiego serialu komediowego w formie sitchomu, którego bohaterkami są cztery mamy z miasta Toronto, która po urlopie macierzyńskim wracając do pracy. Teraz będą musiały pogodzić życie rodzinne z zawodowym. 

42 dni w mroku (serial) – 11.05.2022

42 dni w mroku to mroczny serial produkcji chilijskiej, z gatunku sensacyjnego, w którym znajdziemy także elementy kryminału, oparty na prawdziwych wydarzeniach. Jego akcja toczy się w niewielkim chilijskim miasteczku, gdzie pewne kobieta desperacko poszukuje swojej zaginionej siostry. 

Rodzina idealna – 11.05.2022

Kolejna propozycja to błyskotliwa komedia produkcji hiszpańskiej o tytule Rodzina idealna, której opowieść koncentruje się na pewnej niezwykle ekstrawaganckiej rodziny, z jaką będzie miała do czynienia Lucia. Wkrótce okaże się, że rodzina jej chłopaka będzie miała bardzo istotny wpływ na jej życie. 

Nasz ojciec – 11.05.2022

Na platformie Netflix będzie miał także w przyszłym tygodniu premierę dokument Nasz ojciec, film o podłożu społeczno-kulturowym, a także o tematyce śledczej. Przedstawia on losy kobiety, która pewnego dnia odkrywa, że ma bardzo liczne rodzeństwo. Wkrótce ujawnia spisek z testami DNA, w który zamieszany jest pewien lekarz zajmujący się leczeniem bezpłodności. 

Piękna i zemsta (serial) - 12.05.2022

Piękna i zemsta to kolejna południowoafrykańska produkcja na Netflic, dramat społeczny, która opowiada historię młodej kobiety, która w ramach zemsty za swoja przerażającą przeszłość, wnika do potężnej, pełnej sekretów rodziny, która zajmuje się biznesem kosmetycznym. 

Maverix (serial) - 12.05.2022

Kolejny serial to produkcja o tytule Mavetix, przeznaczona dla nastolatków, o tematyce sportowej, dokładnie motocyklowej. W tym australijskim serialu młodzi motocrossowcy stają do walki, by pokonać swoich rywali, poczuć emocje i dać z siebie wszystko. 

Powrót do liceum - 13.05.2022

Bohaterką komedii Powrót do liceum jest kobieta, która w skutek nieszczęśliwego wypadku, podczas pokazu cheerleaderek zapada w śpiączkę i tkwi w takim stanie aż dwadzieścia lat. Teraz ma lat 37 i zamierza wrócić do  liceum, by spełniać swoje marzenia. 

Pracownik z Lincolna (serial) - 13.05.2022

Pracownik z Lincolna to trzymający w napięciu serial o tematyce snsacyjno-kryminalno-sądowej. Opowieść skupia się na gwiazdorze palestry z Los Angeles, który po wypadku samochodowym zostaje z życia bogatego światka nico odepchnięty. Nie poddaje się jednak i już wkrótce Mickey Haller wsiada do swego lincolna i zaczyna pracę, zajmując się pierwszą sprawą kryminalną. 

Neumatt (serial) - 13.05.2022

Neumatt to zaś serial produkcji szwajcarskiej, dramat który opowie nam historię konsultanta biznesowego Michiego Wyssa, który pewnego dnia dziedziczy po ojcu gospodarstwo. niedługo potem przyjdzie mu się mierzyć z wieloma problemami związanymi z tym miejscem. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.