Projekt Lady 2021 — sezon 6 odc. 3. — Czy dziewczęta poradzą sobie w spartańskich warunkach?

Data: 2021-10-22 09:00:02 Autor: jhantulik
udostępnij Tweet

Kolejny odcinek programu Projekt Lady przyniesie ogromną dawkę emocji. Dziewczęta będą miały okazję spędzić noc w iście spartańskich warunkach. Czy wszystkie podołają tej próbie charakteru? 

Obrazek w treści
Fot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN

Dziewczyny z Projektu Lady chcą odmienić swoje życie. Każda z nich zmaga się z innymi problemami, jednak wszystkie łączy chęć do odnalezienia dla siebie nowej drogi. W tym mają pomóc im mentorki, a także warsztaty, które uczestniczki odbywają w czasie pobytu w pałacyku w Ojrzanowie. 

Projekt Lady 2021 — sezon 6 odc. 3. — Co się wydarzy? Opis odcinka

Kolejny odcinek to kolejne wyzwania czekające na dziewczyny z ojrzanowskiego pałacu. Najpierw uczestniczki dostaną zadanie od mentorki Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Będą musiały przygotować elegancki podwieczorek. Ta próba wykaże, czy są one w stanie pracować zespołowo i porozumiewać się bez wybuchów agresji.

Czytaj także: Odnaleziona - dokument o trzech kuzynkach. Dziś premiera na Netflix

Po podwieczorku dziewczyny wyruszą w drogę na Mazury. Niestety nie będzie to luksusowy pobyt, a uczestniczki będą musiały przeżyć prawdziwy survival. Zadaniem dziewczyn będzie spędzenie całej nocy w spartańskich warunkach, które panują na żaglówkach. Będzie to dla nich swoista próba charakteru. 

Czytaj także: Nocne kły, taksówkarz i wampirzyce - kolejna premiera filmu grozy na Netfliksie 

Następnego dnia rano uczestniczki szóstej edycji Projektu Lady wezmą udział w zajęciach żeglarskich, a następnie zadebiutują w regatach. Oprócz takich wrażeń na bohaterki czekać będzie jeszcze rozmowa na trudne dla nich tematy. 

Czytaj także: Oto najlepsze książki na jesień 2021!

Dziewczęta będą opowiadać o swoich sposobach radzenia sobie z lękiem, złością i skrajnymi emocjami. Uczestniczki podzielą się swoimi historiami, a następnie będą uczyć się radzić z uczuciami w inny sposób, niż uciekając w używki.

Projekt Lady 2021 — sezon 6 odc. 3. — kiedy i gdzie obejrzeć? 

Trzeci odcinek szóstego sezonu Projektu Lady pojawi się w telewizji 22 października o godzinie 20:00 na kanale TVN7. 

Projekt Lady 2021 — sezon 6 odc. 3. — kiedy powtórka?

Powtórkę odcinka będzie można obejrzeć w niedzielę 24 października o godzinie 14:50 również w TVN7. Ponadto serial dostępny będzie również na platformie Player.

Projekt Lady 2021 — sezon 6 odc. 3. — książka 

Jedna z mentorek programu Projekt Lady Tatiana Mindewicz-Puacz napisała książkę Luz. I tak nie będę idealna, w której opowiada swoją historię i pokazuje kobietom, że nie zawsze muszą tak wiele od siebie wymagać. 

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.