Przeznaczenie: Saga Winx – wróżki powracają na Netflixie

Data: 2021-01-22 09:43:39 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Kojarzycie kultową animacje Winx? Znane czarodziejki powracają, tym razem w formie produkcji oryginalnej Netflixa Przeznaczenie: Saga Winx.

Obrazek w treści Przeznaczenie: Saga Winx – wróżki powracają na Netflixie [jpg]Fot. Jonathan Hession/NETFLIX © 2020

Winx to dla wielu dzisiejszych nastolatków kreskówki młodości. Kierujący swoją ofertę do młodych odbiorców Netflix postanowił wskrzesić hit sprzed lat – tym razem w wersji serialowej. Co warto wiedzieć o nowej produkcji? 

Przeznaczenie: Saga Winx – opis

O czym jest serial Przeznaczenie: Saga Winx? Nowy serial netflixa jest opowieścią o pięciu dorastających wróżkach, które wspólnie uczą się w Alfei – elitarnej szkole z internatem dla czarodziejek. 

To właśnie tam dziewczęta poznają tajniki swoich mocy. I przekonują się, że magia wygląda zupełnie inaczej, niż przedstawiane jest to na kartach baśni. 

Oprócz codziennych nastoletnich trosk, takich jak relacje z rówieśnikami czy pierwsze zawody miłosne, dziewczyny będą musiały połączyć siły, by wspólnie zmagać się z potworami, będącymi wysłannikami złej mocy. 

Przeznaczenie: Saga Winx – obsada

Kto wystąpił w serialu Przeznaczenie: Saga Winx? W nowej produkcji udział wzięły Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt oraz Elisha Applebaum, które zagrają główne role w nowej produkcji Netflixa. 

Oprócz nich w serialu pojawią się także Danny Griffin, Sadie Soverall, Freddie Thorp, Eva Birthistle, oraz Robert James-Collier.

Za scenariusz odpowiada Brian Young, twórca kultowego serialu Pamiętniki wampirów. 

Przeznaczenie: Saga Winx – kiedy premiera? 

Nowy serial Netflixa Przeznaczenie: Saga Winxod wielu tygodni wyczekiwany był przez widzów. Najnowsza produkcja swoją premierę będzie miała w drugiej połowie stycznia. 

Zgodnie z zapowiedziami Netflixa, Przeznaczenie: Saga Winx pojawi się na platformie w piątek, 22 stycznia o godz. 9:00. To właśnie wtedy będzie można zobaczyć wszystkie odcinki Przeznaczenie: Saga Winx

Przeznaczenie: Saga Winx – ile odcinków? 

Przeznaczenie: Saga Winx jest mini-serialem, na który składa się zaledwie kilka odcinków. Pierwszy sezon produkcji liczyć będzie łącznie 6 odcinków. Każdy z epizodów trwać będzie około 50 minut.

Przeznaczenie: Saga Winx – lista odcinków 

Wszystkie 6 odcinków pierwszego sezonu zostanie udostępnionych widzom 22 stycznia. Poniżej prezentujemy Wam listę wszystkich odcinków 1 sezonu: 

Przeznaczenie: Saga Winx  – odc. 1 (“TO THE WATERS AND THE WILD”)

Przeznaczenie: Saga Winx– odc. 2 (“NO STRANGERS HERE”)

Przeznaczenie: Saga Winx – odc. 3 ( “HEAVY MORTAL HOPES”)

Przeznaczenie: Saga Winx – odc. 4 (“SOME WRECKED ANGEL”)

Przeznaczenie: Saga Winx– odc. 5 (“WITHER INTO THE TRUTH”)

Przeznaczenie: Saga Winx – odc. 6 (“A FANATIC HEART”)

Przeznaczenie: Saga Winx  – 2 sezon

Na ten moment nieznane są dalsze losy serialu Przeznaczenie: Saga Winx. Podobnie jak w przypadku Bridgertonów, których 2 sezon zapowiedziany został wczoraj przez Netflix, wiele zależy od oglądalności serialu i tego, z jakim odbiorem się spotka. 

Jeśli Przeznaczenie: Saga Winx będzie cieszyło się popularnością, prawdopodobnie można będzie liczyć na prace nad kolejnym sezonem serialu. 

Przeznaczenie: Saga Winx – opinie

Przeznaczenie: Saga Winx to z całą pewnością serial, który zobaczyć powinni wszyscy fani „Winx Clubu”, czyli popularnej kreskówki sprzed kilkunastu lat. Chociażby po to, by zweryfikować swoje zainteresowania z lat młodości.

Serial „Przeznaczenie: Saga Winx” nie jest serialem złym. Największym jego problemem jest przede wszystkim fakt, że współcześni nastolatkowie nie zrozumieją fenomenu Winx. Z kolei widzowie dorośli mogą być rozczarownia, gdy zobaczą nową wersję zapamiętanej z dzieciństwa bajki

- możecie przeczytać w recenzji serialu Przeznaczenie: Saga Winx.

Przeznaczenie: Saga Winx – książki 

Saga Winx to serial, który powstał na kanwie włoskiej kreskówki stworzonej przez Iginio Straffiego. Oprócz bajek opowiadających o losach wróżek, stworzono wiele książkowych publikacji związanych z tą serią. Niestety – większości z nich nie da się już dziś kupić w księgarniach stacjonarnych. 

Wśród książek wydanych na podstawie kreskówek, pojawiła się m.in. publikacja Odkryj świat. Magia z Bloom Winx Club t. 1. Książkę kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Odkryj świat. Magia z Bloom Winx Club t. 1
praca zbiorowa0
Okładka książki - Odkryj świat. Magia z Bloom Winx Club t. 1

Magazyn dla młodszych nastolatek, który wraz z wróżkami z Klubu Winx przenosi czytelniczki w świat przygody, mody, techniki i urody. Serial animowany z...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
Pokaż wszystkie recenzje