W 22 sezonie „Przyjaciółek” zabraknie kolejnej bohaterki? Kogo nie zobaczymy?

Data: 2023-08-19 10:47:53 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już wkrótce na antenę Polsatu wróci kolejny sezon serialu Przyjaciółki. Okazuje się, że do popularnej produkcji nie powrócą dwie istotne aktorki. Czemu tak się stało?

Kadr z serialu "Przyjaciółki"fot. materiały prasowe / Polsat

Przyjaciółki to jeden z najdłużej emitowanych seriali na Polsacie. Zadebiutował on na antenie stacji ponad dziesięć lat temu. Pierwszy sezon skupiał się na czterech przyjaciółkach, które po latach odnowiły kontakt. Ostatni odcinek 21 sezonu mogliśmy obejrzeć jeszcze przed wakacjami.

Przyjaciółki 22 sezon bez Anity Sokołowskiej

Niedawno ogłoszono, że do 22 sezonu serialu, do głównych ról wracają: Małgorzata SochaJoanna LiszowskaMagdalena Stużyńska-Brauer oraz Anita SokołowskaOstatnio natomiast dowiedzieliśmy się, że jedna z aktorek po raz ostatni będzie występować w produkcji. Anita Sokołowska zrezygnowała z roli i pojawi się tylko w kilku epizodach nowej transzy. 

22 sezon ma skupić się na zmianach w życiu głównych bohaterek. Będą one musiały zmierzyć się z wieloma problemami zarówno w kwestiach związkowych, jak i w pracy. Nadal jednak pozostaną dla siebie niezawodnym wsparciem. 

Przyjaciółki 22 sezon: kogo nie będzie? Kolejna aktorka straciła rolę

Laura Breszka dołączyła do obsady serialu w 2022 roku. Grała ona Martę, której udało się zaprzyjaźnić z głównymi bohaterkami. Jak informuje Super Express zakończenie tego wątku było dla wielu czymś szokującym:

To było spore zaskoczenie, ponieważ widzowie lubili graną przez nią Martę. Nagle zdecydowano o wygaszeniu wątku.

Źródło tabloidu stwierdziło, że to Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska chciały, by główne wątki skupiały się właśnie na nich. Wiadomo jednak również, że Breszka ma aktualnie inne projekty, w które się angażuje. 

Przyjaciółki 22 sezon – wiemy co wydarzy się w pierwszym odcinku po przerwie

Niedawno dowiedzieliśmy się także, co wydarzy się w 255 odc. Przyjaciółek, a zatem pierwszym epizodzie po wakacyjnej przerwie. W rozpoczynającym nowy sezon odcinku serialu dojdzie do wielu zmian w życiu bohaterów: Pati szykuje się do pierwszej wystawy foto, jednocześnie zmagając się z bulimią. Z kolei Zuza – w którą wciela się Anita Sokołowska – otrzyma szokującą wiadomość. Lekarz poinformuje ją o nawrocie raka, z którym zmagała się już w przeszłości.

Czytaj także:  „Złoty chłopak” – oto nowy turecki serial na TVP1. Co warto wiedzieć o produkcji?

Oprócz tego będziemy towarzyszyli także Ance, której kariera telewizyjna zaskakująco się rozwija, a także Indze, próbującej za wszelką cenę ratować się z bankructwa. 255 odcinek serialu wyemitowany ma zostać o 21:10 w czwartek, 7 września 2023 r. na Polsacie.  

 

źródła: plejada.pl 
Tagi: Przyjaciółki,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Pokaż wszystkie recenzje