Quantcast

"Przyjaciółki" - odc. 245 i 246 przed nami! Co wydarzy się w życiu bohaterek?

Data: 2023-03-16 12:14:01 Autor: Awolusi
udostępnij Tweet

Przed nami 245 i 246 odcinek popularnego serialu obyczajowego Przyjaciółki. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach nowego sezonu produkcji Polsat? Sprawdźcie sami poniżej! 

Obrazek w treścifot. mat. prasowe Polsat

Co nowego wydarzy się w życiu Ingi, Patrycji, Zuzy, Marty i Anki?

Przyjaciółki – opis 245 odcinka serialu

W 245 odcinku serialu Przyjaciółki Inga i Łukasz przechodzą kryzys. Dla mężczyzny poważnym problemem jest Marysia, to przez nią nie spędza z ukochaną czasu. Anka chce zerwać z Pawłem, ale Maria ma zamiar do tego nie dopuścić. Anka bierze udział w programie telewizyjnym. 

Czytaj również: Powrót na wyspę - Co wydarzy się w 12 oraz 13 odcinku włoskiego serialu na TVP 1?

Marta przygarnia psiaka. Nie wie, że ten już do kogoś należy. Patrycja jest wściekła na Mikołaja i nie dopuszcza go do głosu. Nie potrafi mu wybaczyć ucieczki z domu. Później ma jednak wyrzuty sumienia. 

Przyjaciółki – gdzie i kiedy obejrzeć 245 odcinek serialu?

Premiera 245 odcinaka serialu Przyjaciółki zaplanowana została na czwartek, 16 marca 2023 roku. Nowy odcinek zobaczyć będzie można na antenie telewizji Polsat o godz. 21.10.

Czytaj również: "Izabela, królowa Hiszpanii". Co wydarzy się w 64 i 65 odcinku nowego hiszpańskiego serialu na antenie stacji TVP 2?

Powtórka Przyjaciółek zaplanowana została na niedzielę, 26 marca na antenie Polsat 2 o godzinie 14.00, nowy odcinek zobaczyć będzie można także na platformie Polsat Box Go.

Przyjaciółki – opis 246 odcinka serialu

Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu Przyjaciółki? Inga chce zabrać Marysię do psychologa. Nie podoba jej się, że ta nie potrafi zaakceptować Łukasza. Dowiaduje się, że ukochany nie powiedział jej o tym, że ma w Nepalu córkę. Wychodzi na jaw, że Mikołaj nie atakował, ale kogoś bronił. 

Czytaj również: Sprawa dla reportera - odcinek 891. Historia polskiego żołonierza

Wiktor obawia się nawrotu choroby, więc udzie do lekarza, by zrobić badania. Anka świetnie radzi sobie w telewizji, więc dostaje propozycję stałej współpracy. Kobieta nadal myśli o Pawle, co utrudnia jej układanie życia. W Warszawie zjawia się matka Marty, ale córka nie chce jej widzieć. Ma problemy z trudną klientką. 

Przyjaciółki – gdzie i kiedy można obejrzeć 246 odcinek serialu?

Premiera 246 odcinka serialu Przyjaciółki będzie miała miejsce już za tydzień, w czwartek, 23 marca 2023 na antenie telewizji Polsat o godz. 21.10. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - Co zdarzy się w 54 i 55 odcinku nowego, hiszpańskiego serialu, emitowanego na antenie TVP 2?

246 odcinek Przyjaciółek będzie można zobaczyć również na PolsatBoxGo.pl.

Przyjaciółki – książki

Poszukujecie historii pełnych emocji, jak serial Przyjaciółki? Koniecznie przeczytajcie Czterdzieści i co z tego! Powieść Katarzyny Kostołowskiej to historia o czterech przyjaciółkach, które skoczą za sobą w ogień. 

Książkę Czterdzieści i co z tego w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Przyjaciółki,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje