Przyjaciółki sezon 20 – co wydarzy się w 4 i 5 odcinku nowej serii popularnego serialu Polsatu?

Data: 2022-09-22 11:23:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Polsat emituje już 20 sezon niezwykle popularnego serialu Przyjaciółki. W kolejnych odcinkach tejże produkcji obyczajowej Inga gniewa się na przyjaciółki. Sprawdźmy, co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach. 

Obrazek w treści

Przyjaciółki to polski serial emitowany na stacji Polsat od 2012 roku. Serial cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. W kolejnych epizodach kolejnego już sezonu będziemy świadkami niepewności, kłótni i braku zrozumienia. 

Przyjaciółki: sezon 20 – opis 4 odcinka serialu

W 4 odcinku 20 sezonu (234 całości) złość Patrycji, która przyłapała swojego partnera w sytuacji intymnej dalej trwa. Patryk stara się ją jakoś przerosić, ale bezskutecznie. Swoje problemy związane z pewną przypadłością stara się przed Patrycją ukryć Wiktor. Nie mówi o tym także Mikołajowi. 

    Czytaj także:  "Przyjaciółki" - 20 sezon. Co się wydarzy? Serial wraca na antenę Polsatu!

Zuza i Iza postanawiają zaskoczyć Błażeja i Szymona na treningu. Chcą im zrobić niespodziankę.  Anka i Inga zaczynają się do siebie nie odzywać, a Staś i Hania zaciekle kłócić. Inga nie rozumie przyjaciółek, stara się za to trzymać stronę Hani i gniewa na swoje przyjaciółki. Przychodzą wieści o zaginięciu Łukasza. 

Przyjaciółki: sezon 20 – gdzie i kiedy można obejrzeć 4 odcinek serialu?

4 odcinek 20 sezonu serialu Przyjaciółki będzie można już dziś – 22 września 2022 roku – obejrzeć na Polsacie. Przed telewizorem trzeba zasiąść dokładnie o godzinie 21:05.

Czytaj także:  Przyjaciółki sezon 20 – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku nowej serii popularnego serialu Polsatu?

Póki co nie zostały zapowiedziane żadne powtórki produkcji, jednak prędzej, czy później będzie można ją ponownie obejrzeć w TV.

Przyjaciółki: sezon 20 – opis 5 odcinka serialu

Piąty odcinek sezonu 20 (235 całości) Między Ingą a przyjaciółkami dalej nie jest najlepiej. Ona sama zaprzyjaźnia się z Martą, która stara się ją przekonać, by pogodziła się z przyjaciółkami. Rafał stara się jak może by być dobry dla Ingi i być jej wsparciem. Tymczasem Anka i Paweł zaczynają bardzo martwić się o Staszka, który się do nich nie odzywa. Maja także na głowie przeprowadzkę. 

Czytaj także:  Bling Ring: Prawdziwa historia skoku na Hollywood - miniserial dokumentalny Netflix

Zuza, której prywatne relacje z Błażejem nie są najlepsze, jedzie w podróż służbową. Tam zbliża się do Konrada, wspominając dawne czasy. Patrycja dowiaduje się od Wiktora, że ma krwiaka. 

Przyjaciółki: sezon 20 – gdzie i kiedy obejrzeć 5 odcinek serialu?

Odcinek 5, 20 sezonu serialu wyemitowany zostanie właśnie w przyszły czwartek, 29 września 2022 roku. Tradycyjnie program będzie można obejrzeć na Polsacie o godzinie 21:05.

Czytaj także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: sezon 8 - co wydarzy się w 3. i 4. odcinku programu telewizji TVN?

Przyjaciółki – książki

Przyjaciółki to serial, który od 10 lat bazuje na własnym scenariuszu. Oznacza to, że serial powstał na bazie własnego scenariusza. W zamian jednak możemy Wam polecić ciekawą książkę o tytule Ktoś mi powiedział, autorstwa Karoliny Chłoń

Książkę "Ktoś mi powiedział" wydawnictwa Novae Res można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje