Czy będzie kolejny sezon serialu “Przyjaciółki”? 

Data: 2021-11-18 09:00:02 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Już w najbliższy czwartek, czyli 18 listopada w telewizji zostanie wyemitowany ostatni odcinek 18. sezonu serialu Przyjaciółki. Czy po spektakularnym finale możemy spodziewać się kolejnej serii?

Obrazek w treści
Centrum Prasowe Polsat / https://serwis.polsat.pl/

Przyjaciółki to polski serial, który na antenie stacji Polsat pojawił się w 2012 roku i od razu zaskarbił sobie sympatię widzów. Powstało już 18 sezonów produkcji i wszystko wskazuje na to, że to nie jest ostatni rozdział tej historii  

Przyjaciółki – o czym jest serial?

Serial Przyjaciółki to polska produkcja opowiadająca o czterech kobietach, które po trzydziestce połączyła silna więź. Od tego czasu są wręcz nierozłączne, przeżywają wspólnie wzloty i upadki. 

Czytaj także: Uwielbiam „To właśnie miłość"! Obejrzyjcie spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Akcja serialu toczy się w Warszawie, a przez ostatnie osiemnaście sezonów przez tę historię przewinęło się mnóstwo postaci. Główne bohaterki wplątały się w całą masę zawikłanych sytuacji i tak też jest w ostatniej wyprodukowanej serii. To zaś sugeruje, że może powstać kolejny sezon.

Przyjaciółki – czy będzie będzie kolejny sezon?

Na ten moment informacje o kolejnej części serialu nie zostały potwierdzone, jednak wiele wątków pozostało wciąż otwartych. Nie słychać także o pożegnaniach aktorów z planem, co wskazuje, że nie planują się oni jeszcze rozstawać ze swoimi rolami. 

Czytaj także: Miłość bez miary - rozmiar nie ma znaczenia?

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz, która przez ostatnie niemal dziesięć lat wcielała się w postać Doroty, zniknęła w ostatnim sezonie z serialu. Jednak na swoim koncie na Instagramie opublikowała wpis o urlopie od tej roli. Nie wspomniała nic o ewentualnym końcu losów lubianej postaci. 

Czytaj także: Sherlock, czy jest szansa na powrót serialu w piątym sezonie?

To wszystko sugeruje, że widzowie mogą spodziewać się kolejnej serii serialu. Przyjaciółki już niemal od dekady cieszą się dużą popularnością wśród widzów stacji Polsat. 

Przyjaciółki – kiedy będzie premiera 19. sezonu?

Na ten moment nie mamy potwierdzonych informacji dotyczących powstania kolejnej serii Przyjaciółek. Jednak w ostatnich latach serial był regularnie emitowany, więc najprawdopodobniejszą datą premiery 19. sezonu będzie wiosna 2022 roku.

Przyjaciółki – książka

W czasie oczekiwania na kolejny sezon serialu Przyjaciółki polecamy książkę, która opowiada o sile kobiet i o sile ich przyjaźni. Kristin Hannah to niezwykle ceniona autorka, a jedną z jej najpopularniejszych książek jest powieść Firefly Lane.

Książkę tę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy