"Przysięga": Dramat i szansa Reyhan, Cemre zostaje aresztowana.... Co jeszcze wydarzy się w 235 odcinku?

Data: 2020-08-18 13:27:57 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Przysięga to popularna turecka telenowela emitowana na antenie stacji TVP 1. Co będzie się działo w odcinku 235? Jak potoczą się losy bohaterów?

Obrazek w treści Fot. materiały TVP

Już dzisiaj poznamy kolejne losy ukochanych bohaterów telenoweli Przysięga, których losy za moment nabiorą nietypowego obrotu spraw.

Przysięga – opis 235 odc

Co wydarzy się w 235 odc Przysięga? W kolejnym odcinku poznamy dalsze losy Ryham, wciąż zmagającej się ze śmiercią matki. Niespodziewanie odwiedza ją Hikmet, przybrany wuj znany z wielkiego bogactwa oraz wpływów, przybywając z ofertą wyjścia za mąż za jego syna Emira. Bohaterka mocno waha się czy przyjąć tę ofertę, ostatecznie ze sporą niechęcią ją przyjmując.

W tym samym czasie Kemal po rozważaniach uznaje, że Taci go oszukał, natomiast Cemre ostatecznie zostaje aresztowana. Suma także nie ma się zbyt dobrze, ponieważ musi przejść dodatkowe badania w szpitalu, nie będącą pewną ich wyników oraz swojej sytuacji zdrowotnej.

Czytaj także: "Siostry": Kto odpowiedzialny jest za śmierć Elany? Opis 11 i 12 odc

Narin stara się przekonać Kemala, aby porozmawiał z Taci i wyjaśnił całą sytuację, Emir chce okazać wdzięczność żonie za jej pomoc dla Suny, a tymczasem wspomniany Kemal odnajduje przed domem tajemniczy bukiet kwiatów z pustym liścikiem. 

Przysięga – gdzie obejrzeć 235 odcinek?

Gdzie można obejrzeć 235 odc Przysięga? Kolejny odcinek serialu zostanie wyemitowany już dziś (we wtorek 18 sierpnia 2020 rok) od godziny 16:05 za pośrednictwem TVP 1.

Czytaj także: "La Bandida": Konflikt w domu La Bandidy. Co wydarzy się w 46 i 47 odc?

Po premierze w telewizji, epizod 235 pojawi się także w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, mocno osadzonego w gatunku telenoweli oraz specyfice życia codziennego w Turcji.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy