Przysięga - kiedy serial wróci do TV?

Data: 2022-11-21 10:35:50 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Fanów tureckiego serialu zapewne zasmuciła wiadomość o zdjęcie emisji serialu Przysięga, który znika z ramówki TVP 1. Nowe odcinki nie będą emitowana na wspomnianym kanale. Co dalej z popularnym tureckim serialem? 

Obrazek w treści Przysięga - kiedy serial wróci do TV? [jpg]

Serial Przysięga to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Telewizji Polskiej, emitowany na kanale TVP 1. Niestety serial znika z ramówki, więc widzowie nie zobaczą jego serialowej kontynuacji losów Emira i Gulperi. Jaki jest tego powód? Czy i kiedy serial Przysięga wróci na TVP 1? 

Przysięga - czy będą nowe odcinki

Serial Przysięga, turecka telenowela opowiadająca o dramatycznych losach Emira i Gulperi znika z Telewizji Publicznej, która na dzień dzisiejszy rezygnuje z jego emisji na kanale "Pierwszym" Pojawi się zatem pytanie dlaczego tak się stało, i czy serial powróci na TVP 1.

    Czytaj również: Wojenne dziewczyny: sezon 5 - co wydarzy się w ostatnim, 65 odcinku serialu TVP 1?

Widzów możemy jednak uspokoić, bowiem wszystko wskazuje na to, że stan ten jest jedynie przejściowy. Przysięga zapewne powróci do telewizji, po zakończeniu rozpoczętych wczoraj Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Czwarty sezon dobiega końca, odcinków produkcji jest dużo więcej, więc możemy sądzić, że serial powróci za jakiś czas. 

Przysięga - kiedy serial wróci do TV?

I choć na razie przedstawiciele TVP nie ujawniają daty powrotu serialowej opowieści na "Jedynkę", należy się spodziewać, że na powrót i emisję serialu na dawnym kanale, w jego stałej godzinie powrócimy po skończeniu Mundialu. 

    Czytaj również:  Przysięga - odc. 761 - streszczenie - Mert odkrywa tajemnicę Masal, po czym zostaje aresztowany!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze trwać będą od 21 listopada do 18 grudnia. Dopiero po tym czasie należy spodziewać się powrotu kolejnych odcinków jakże lubianej i jakże chętnie oglądanej produkcji tureckiej. O emisji Przysięgi, w jej kolejnych odcinkach oczywiście poinformujemy. 

Przysięga - gdzie oglądać w Internecie?

W telewizji nie zobaczymy, jak na razie nowych odcinków serialu Przysięga. Odcinki serialu są dostępne obecnie do obejrzenia jedynie na platformie streamingowej TVP, na TVP VOD. Niestety dla miłośników serialu mamy złą wiadomość. 

    Czytaj również: "Erynie" - odcinek 10, 11 i 12 już na TVP VOD

Są to bowiem jedynie odcinki, które już były dostępne do obejrzenia na TVP 1. Na nowe, których tam niestety nie ma, będziemy musieli poczekać. 

Przysięga - książki 

Serial Przysięga to turecka telenowela, w której naprawdę sporo się dzieje, a koleje losu jej bohaterów niosą wiele zaskakujących zwrotów akcji. Jest to jednocześnie produkcja, które nie bazuje na książce. Oznacza to, że powstała na własnym scenariuszu. W zamian polecamy zatem inną książkę autorstwa Cecelii Ahern, o tytule Dziewczyna z piegami

Książkę "Dziewczyna z piegami" wydawnictwa Muza można kupić taniej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje