Przysięga - odc. 675 - streszczenie - Kemal chce uciec z więzienia!

Data: 2022-07-07 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W 675 odc. Przysięga: Gulperi oraz Emir muszą dobrze spędzić czas, aby dziewczyna mogła powrócić do formy, oboje spotyka wiele miłych gestów. Kemal natomiast jest przygnieciony swoją sytuacją, kierując uwagę ku najbardziej ryzykownym krokom...

Obrazek w treści 

Przysięga odc. 675 - streszczenie, opis

W 675 odcinku dojdzie do omdlenia Gulperi w trakcie spaceru, lekarz zdiagnozował, że... jest to efekt stresu wywołanego ostatnimi wydarzeniami. Poleca kobiecie wypoczęcie, natomiast emirowi sugeruje, aby zrobić dla niej coś naprawdę przyjemnego oraz miłego, aby mogła odciąć się od dramatycznych wydarzeń.

Kemal w rozmowie z Narin stwierdza, że jedynym dla niego oraz niej wyjściem jest ucieczka z więzienia, mężczyzna nie dostrzega już dla siebie innej szansy!

Czytaj także: Zróbmy sobie wnuka. Komedia czy „Komedia"

675 odc. Przysięga, Emir zabiera swoją ukochaną nad morze, gdzie właściciel kawiarni czyni im piękny prezent oraz życzy szczęśliwego małżeństwa. Już niebawem bohater stanie przed trudnym wyznaniem, otóż jego matka stwierdzi, że... czas na ich rozwód!

Przysięga odc. 675 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 675 odcinek Przysięga? Najnowszy, 675 odc. ujrzeć można będzie już w nadchodzący piątek, 8 lipca 2022 r. o 16:05 na kanale TVP 1.

Czytaj również: Szybcy i wściekli – Tak budowała się rodzina Dominicka Toretto! Tak powstał cykl The Fast Saga...

Serial będzie można obejrzeć również na vod.tvp.pl.

Przysięga odc. 675 - powtórka

Pierwsza powtórka odcinka 675 Przysięga trafi na antenę w najbliższą poniedziałek, 11 lipca 2022 roku na TVP 1 o godz. 5:20. Omawiany w tym wpisie 675, będzie dostępny także na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Jak radzą sobie dorośli Jaś i Małgosia? – Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Regularnie omawiana na łamach serwisu seria od przeszło sześciuset siedemdziesięciu epizodów, prezentowanych na pierwszym kanale Telewizji Polskiej. Serial Przysięga to cały czas cieszy się nieprzerwaną popularnością tak jak prezentowane w jego ramach rodzin Emira oraz Kemala. Co wydarzyło się w ostatnich epizodach Przysięgi?

Przysięga – książka

Przysięga to dostępny od wielu już lat serial, emitowany na antenie TVP 1. Turecka produkcja już wielokrotnie zaskakiwała widzów oraz prezentowała szeroki zakres motywów i tematów, które poruszała w swoich ramach. Z tego też względu, być może będziecie mieć ochotę na zapoznanie się z jedną z książek polskiej pisarki Tanyi Valvko, takiej jak choćby Arabska zdrajczyni, wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę "Arabska zdrajczyni" można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale tureckie, seriale tvp, Przysięga,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje