„Sanditon” - co wydarzy się z 5 i 6 odcinku nowego, brytyjskiego serialu?

Data: 2021-03-23 10:30:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Serial Sanditon to najnowsza brytyjska propozycja w ofercie Telewizji Polskiej, zapewniająca widzom jeszcze jedną historię wykreowaną na łamach powieściowych przez Jane Austen. Co zdarzy się w piątym i szóstym odcinku?

Obrazek w treści 

Sanditon to nowa propozycja w wieczornym paśmie kanału TVP 2, rozgrywający się w tytułowym miasteczku. Co czeka widzów w odcinku 5 i 6 serialu Sanditon?

Sanditon – opis odcinka 5

Co się wydarzy w 5 odcinku Sanditon? Esther otrzymuje informacje o listach przekazywanych przez... Lady Denham do Babingtona podpisującej się w jej imieniu. Młoda kobieta nie jest tym faktem zachwycona, ale decyduje się wykorzystać tę okazję do przelotnego romansu z znanym lordem.

Tom zachowuje się niegodziwie, nie płacąc robotnikom, tracącym cierpliwość do tej sytuacji. Niebawem dochodzi do potyczki w krykieta pomiędzy arystokratami i robotnikami. Po sprzeczce dochodzi do zejścia z boiska przez Toma.

Czytaj również: Sandition – serialowa ekranizacja ostatniej powieści Jane Austen na TVP 2

W jego zastępstwie staje... Charlotte! Wzbudza to niemałe zdziwienie. W ciągu zaciętych zmagań Lambe oraz Otis... po cichu wychodzą, aby móc odbyć randkę.

Sanditon – gdzie obejrzeć odcinek 5? 

Premiera 5. odcinka Sanditon odbędzie się już od wtorku, 23 marca 2021 roku od 21:45 na TVP 2.

Czytaj również: „Sanditon” - co wydarzy się z 3 i 4 odcinku nowego, brytyjskiego serialu?

Epizod będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl, a także na BBC First.

Sanditon – opis odcinka 6

Co stanie się w 6 odcinku Sanditon? Charlotte kieruje się do stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie chce odnaleźć przyjaciółkę. Na miejscu odnajduje Sidneya, który także podąża za Georginą. Wspólnie odkrywają miejsce przebywania Otisa, ale ten nie jest w stanie im pomóc w poszukiwaniu ukochanej. Po serii problemów ostatecznie udaje im się odbić Lady! Po tym zdarzeniu dochodzi do zakończenia się związku Otisa oraz Georginy.

Czytaj również: „Sanditon” - co wydarzy się z 4 i 5 odcinku nowego, brytyjskiego serialu?

Lady Denham jest w coraz gorszej formie, natomiast Edward zapoznaje się z testamentem ciotki, w co włącza się Clara. Oboje chcą oszukać Esther. W Londynie Babington, Sidney, Charlotte oraz Tom wybierają się na prestiżowy bal, gdzie Charlotte dopiero teraz przekonuje się o tym jak mocne uczucie łączy ją z Sidneyem. W trakcie tańca tryska radością, ale to może przerwać inna, młoda dama....

Sanditon – gdzie obejrzeć odcinek 6 serialu?

Kiedy pojawi się 6 odc Sanditon? Kolejny epizod serialu będzie można zobaczyć już  środę, 24 marca 2021 roku o 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Bukmacherzy obstawiają. Film Blanki Lipińskiej ma szansę dostać antynagrody

Drugi odcinek będzie można nadrobić za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Sanditon – książki

Seria Sanditon stanowi adaptację powieści o tym samym tytule Jane Austen, którą w Polsce możemy kupić w publikacji Lady Susan. Watsonowie. Sanditon

Książkę Lady Susan. Watsonowie. Sanditon można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lady Susan. Watsonowie. Sanditon
Jane Austen2
Okładka książki - Lady Susan. Watsonowie. Sanditon

Lady Susan, Watsonowie, Sanditon to trzy nowele, w tym dwa niedokończone szkice, w których autorka z właściwym sobie kunsztem eksperymentuje z formą literacką...

dodaj do biblioteczki
Reklamy