Sekret w ich oczach - thriller kryminalny na podstawie światowego bestsellera Eduardo Sacheriego

Data: 2023-08-29 10:49:10 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Trzymający w napięciu film kryminalny, bazujący na bestsellerowej powieści, produkcja w gwiazdorskiej obsadzie, rozgrywająca się tuż po zamachu na World Trade Center, i skupiająca na mordzie sprzed lat, to dzisiejsza propozycja od stacji TVN. 

Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Julia Roberts w filmie "Sekret w ich oczach". 

Kryminalny thriller, bo do takiego gatunku zaliczyć można ów film, nosi tytuł Sekret w ich oczach, a jego scenariusz oparto na powieści pod takim samym tytułem. O czy opowiada fabuła? Kiedy i gdzie można zobaczyć film? 

Sekret w ich oczach – opis 

Co to za film Sekret w ich oczach? Jest to amerykański kryminalny thriller, bazujący na powieści pod takim samym tytułem, którego akcja rozpoczyna się kilka miesięcy po ataku terrorystycznym na World Trade Center. Wtedy to, pod budynkiem FBI znalezione zostaje ciało młodej kobiety, która okazuje się być córką jednej z funkcjonariuszek. Śledztwo prowadzą agenci Ray Kasten i Jess Cobb, ale zdesperowana matka, odsunięta od sprawy, prowadzi dochodzenie na własną rękę. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Podejrzanym o mord jest mężczyzna o imieniu Marzin, który nie zostaje aresztowany z braku dowodów. Śledztwo zostaje zawieszone, a sprawa nierozwiązana. Po trzynastu latach Ray wraca do Los Angeles, trafiając na pewne ślady w dawnej sprawie zabójstwa kobiety. Do sprawy zostaje mu przydzielona prokurator, Claire Sloane, zaś matka zamordowanej wciąż tropi sprawcę. 

Sekret w ich oczach – obsada

Film Sekret w ich oczach to produkcja amerykańska, w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych: Chiwetel Ejiofor jako Ray Kasten, Nicole Kidman jako Claire Sloane oraz Julia Roberts jako Jessica Cobb. W pozostałych rolach: Dean Norris, Alfred Molina, Joe Cole, Michael Kelly, Zoe Graham, Patrick Davis Alarcón.

Czytaj także: Sekret w ich oczach, informacje o filmie - opis

Reżyserem i autorem scenariusza do filmu jest Billy Ray.

Sekret w ich oczach – gdzie obejrzeć?

Film Sekret w ich oczach to produkcja z roku 2015 roku, która miała swoją premierę w naszym kraju w styczniu roku 2016. Film wyemitowany zostanie na antenie TVN we wtorek, 29 sierpnia 2023 roku o godzinie 21:35. Film można obejrzeć także na platformie Player.pl, w abonamencie. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Sekret w ich oczach - opinie o filmie

Film Sekret w ich oczach to produkcja, która przypadnie do gustu zwolennikom filmów opartych znanych, cenionych powieściach. Więcej na temat filmów i seriali znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe i serialowe.

Czytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Nie zawiodą się także zwolennicy kryminalnych opowieści, a także miłośnicy trzymających w napięciu thrillerów. Film zbiera w miarę dobre oceny, zarówno od widzów, jak i recenzentów.  

Sekret w ich oczach - książki

Film Sekret w ich oczach to produkcja będąca kolejnym filmem, który swój scenariusz czerpie z poczytnej, dobrze ocenianej powieści. Tym razem jest to film powstały na podstawie światowego bestsellera Eduardo Sacheriego, którego tytuł brzmi Sekret w ich oczach.

Książkę "Sekret w ich oczach" wydawnictwa Świat Książki w dobrej cenie można kupić:

Tagi: filmy w tv, kryminalne, thrillery, telewizja, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sekret w ich oczach
Edurdo Sacheri1
Okładka książki - Sekret w ich oczach

Powieść sensacyjno-psychologiczna, na której motywach oparto nagrodzony Oscarem film argentyński „Sekret jej oczu” oraz jego hollywoodzki...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje