Serial na podstawie książek Mroza już na jesień!

Autor: mojebestsellery
News - Serial na podstawie książek Mroza już na jesień!

Niedawno pisaliśmy o serialu Pułapka, tymczasem TVN niebawem zaserwuje nam kolejny serial kryminalny. Produkcja oparta będzie na powieściach Remigiusza Mroza o warszawskiej prawniczce, Joannie Chyłce.

Plotki o serialu pojawiały się już od dawna. Według jednej z nich za produkcję serialu o Chyłce odpowiedzialna miała być stacja TVN, a w jednej z głównych ról pojawić miała się… Małgorzata Kożuchowska, której serial Druga szansa niedawno spadł z anteny.

Dziś na swoim profilu na Facebooku Remigiusz Mróz potwierdził, że to właśnie na TVN-ie pojawi się serial na podstawie jego książek o Chyłce. Jak twierdzi autor, zdjęcia dopiero ruszyły, a jednak – serial będzie dostępny dopiero na zimę w TVN-owskim serwisie VOD – player.pl.

W poście na swoim profilu na Facebooku autor nie mówi zbyt wiele o aktorce, która wcielić ma się w postać Joanny Chyłki. Dziś wiemy jednak, że w rolę Joanny Chyłki wcielić ma się Magdalena Cielecka, znan między innymi z roli w serialu Belfer, Prokurator i Pakt. Filip Pławiak zagra Kordiana Oryńskiego. W serialu pojawić ma się także Katarzyna Warnke jako siostra Chyłki, a także Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman  i Jerzy Schejbal.

Serial Chyłka. Zaginięcie ma zadebiutować na seriwisie VOD 26 grudnia 2018 roku. Datę premiery przesunięto z początkowo zapowiadanej - tj. połowy listopada ze względu na rzekomą chorobę Magdaleny Cieleckiej, która zatrzymała prace na planie na 10 dni zdjęciowych.

W skład serii, na bazie której powstanie scenariusz serialu, wchodzą thrillery prawnicze, opowiadające o warszawskiej adwokat – Joannie Chyłce i aplikancie Kordianie Oryńskim. Najnowszy tom serii – Kontratyp – premierę mieć będzie w przyszłym tygodniu, o czym pisaliśmy tutaj.

Mamy nadzieję, że szybka produkcja serialu nie wpłynie na jego jakość. Nie wiadomo, kiedy (i czy) serial doczeka się emisji w telewizji.

Fot. użyta w nagłówku: Dagmara476, Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0; zdjęcie skadrowane.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Dwie twarze Ioany
Katarzyna Archimowicz;
Dwie twarze Ioany
Róże w garażu
Agnieszka Tyszka
Róże w garażu
Czarne serce
Elisa Puricelli Guerra
Czarne serce
Wysokie chmury
Alan Sasinowski
Wysokie chmury
Meandry miłości
Katarzyna Bulicz-Kasprzak
Meandry miłości
Pokaż wszystkie recenzje