Serial na podstawie książek Mroza już na jesień!

Autor: mojebestsellery
News - Serial na podstawie książek Mroza już na jesień!

Niedawno pisaliśmy o serialu Pułapka, tymczasem TVN niebawem zaserwuje nam kolejny serial kryminalny. Produkcja oparta będzie na powieściach Remigiusza Mroza o warszawskiej prawniczce, Joannie Chyłce.

Plotki o serialu pojawiały się już od dawna. Według jednej z nich za produkcję serialu o Chyłce odpowiedzialna miała być stacja TVN, a w jednej z głównych ról pojawić miała się… Małgorzata Kożuchowska, której serial Druga szansa niedawno spadł z anteny.

Dziś na swoim profilu na Facebooku Remigiusz Mróz potwierdził, że to właśnie na TVN-ie pojawi się serial na podstawie jego książek o Chyłce. Jak twierdzi autor, zdjęcia dopiero ruszyły, a jednak – serial będzie dostępny już na jesień w tvnowskim serwisie VOD – player.pl.

W poście na swoim profilu na Facebooku autor nie mówi zbyt wiele o aktorce, która wcielić ma się w postać Joanny Chyłki. Zapewnia jednak, że jest to głośne nazwisko polskiego show-biznesu. Aktorka ma być na dodatek blondynką, co oczywiście podsyca dalsze spekulacje na temat tego, kto wcieli się w rolę mecenas Chyłki. Zgodnie z plotkami, stawiać można byłoby na Kożuchowską, ale nie jest to pewne. Reżyserią zająć ma się Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za Belfra i wspomniany serial Pułapka.

W skład serii, na bazie której powstanie scenariusz serialu, wchodzą thrillery prawnicze, opowiadające o warszawskiej adwokat – Joannie Chyłce i aplikancie Kordianie Oryńskim. Najnowszy tom serii – Kontratyp – premierę mieć będzie w przyszłym tygodniu, o czym pisaliśmy tutaj.

Mamy nadzieję, że szybka produkcja serialu nie wpłynie na jego jakość. Nie wiadomo, kiedy serial doczeka się emisji w telewizji.

Fot. użyta w nagłówku: Dagmara476, Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0; zdjęcie skadrowane.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
To, co zostało
Jodi Picoult
To, co zostało
Przerwany sen Kashi
Dawid Kornaga;
Przerwany sen Kashi
Sekundnik
Barbara Stenka
Sekundnik
Łaskoci
Konrad Oprzędek;
Łaskoci
Gra Geralda
Stephen King
Gra Geralda
Pokaż wszystkie recenzje