Siła taktyczna – SWAT powstrzyma dwa gangi z użyciem... amunicji szkoleniowej?

Data: 2020-10-14 14:36:39 Autor: tadas

Siła taktyczna to kanadyjska produkcja ze Stevem Austinem w roli głównej, prezentującej zadziwiające losy jednostki SWAT z Los Angeles, która po porażce trafia w sam środek wielkiego konfliktu pomiędzy gangami prowadzącymi kolejną wojnę!

Obrazek w treści

Siła taktyczna to kanadyjski film akcji z 2011 roku, w reżyserii Adamo P. Cultraro.

Siła taktyczna – opis

O czym jest film Siła taktyczna? Tate to dowodzący czteroosobowym składem oddziału SWAT z Los Angeles, gdzie grupa przechodzi szereg ćwiczeń, które nie przynoszą im zbyt dobrych rezultatów. W zasadzie wszyscy chcą porzucić pracę, co ne przypada do gustu ich przełożonym.

Zostają skierowani na dodatkowy, ponowny kurs przeprowadzana w opustoszałej fabryce.

Czytaj także: Halny - oto nowa książka Remigiusza Mroza. Będzie 6 tom o Forście!

To sprawia, że niespodzianie trafiaj na teren, na którym toczyć się będzie wielka wojna gangu włoskiego oraz rosyjskiego, które postanawiają zawrzeć chwilowy pokój, aby wyeliminować przedstawicieli władzy. Tate musi opracować szybko skuteczny plan obrony lub ucieczki, gdyż... nikt z nic nie dysponuje realną amunicją!

Siła taktyczna – obsada

Kto wystąpił w filmie Siła taktyczna? Twarzą projektu został Steve Austin, który w głównej roli nie wypadł zbyt dobrze, jednakże nie przeszkodziło mu to w wystąpieniu w kolejnych filmach takich jak: Odrzut, Zabójcze polowanie, Niezniszczalni, Intruz, Skaza, Potępiony.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marka i Nadię łączy coraz mocniej uczucie... Co wydarzy się w 8 i 9 odc BrzydUla 2?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Michael Shanks, Michael Jai White, Adrian Holmes i Candace Elaine.

Siła taktyczna – gdzie obejrzeć? 

Film Siła taktyczna dziś możemy zobaczyć w środę, 14 października o 20:00 na antenie stacji TV Puls.

Czytaj także: "Przysięga": Cavidan nie udaje się ponownie rozdzielić Reyhan i Emira! Co wydarzy się w 276 i 277 odc Przysięga? 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Siła taktyczna – opinie

Film Siła taktyczna został zmiażdżony przez widzów oraz krytyków, którzy uznali produkcję za fatalną, niedopracowaną na wielu poziomach oraz tak przerysowaną, że aż śmieszną. Można do tego typu aktywności wybrać tę propozycję, jednakże nie ma co liczyć na żadne fajerwerki kinowe.

Siła taktyczna – książka

Film Siła taktyczna jest autorską opowieścią opracowaną przez reżysera i scenarzystę Adamo P. Cultraro, który niestety nie poradził sobie z opracowaniem odpowiedni jakościowej propozycji, w wyniku czego niestety widzowie otrzymali kiepską propozycję bez wielu atutów. Być może jednak po seansie zdecyduje się na lekturę książki - Loch udawanej niewiedzy. Polityczność Policji, CBA i prokuratury.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki  

Książkę Loch udawanej niewiedzy. Polityczność Policji, CBA i prokuratury kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.