"Przysięga": Cavidan nie udaje się ponownie rozdzielić Reyhan i Emira! Co wydarzy się w 276 i 277 odc Przysięga?

Data: 2020-10-14 12:27:57 Autor: tadas

Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 276 i 277 odc Przysięga?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 276 odc

Co wydarzy się w 276 odcinku Przysięga? Emir ze wszystkich stara się nie sprawić przykrości i kolejnego bólu wobec swojej żony, nie wspominając jej o swoich podejrzenia i wskazówkach dotyczących ostatnich wydarzeń i słynnej już kradzieży.

Reyhan zupełnym przypadkiem orientuje się, że to jednak jej własna, rodzona siostra zdecydowała się ukraść zegarek wuja.

Czytaj także: Szadź – Tajemnicze morderstwo ponownie wzbudza strach w Opolu!

Erhan jest świadkiem kłótni między Narin i Kemalem, postanawiając przy okazji wykorzystać tę sytuację do wykonania serię kompromitujących zdjęć, które mają się jej przydać w przyszłości. Po tym wydarzeniu Narin postanawia się wybrać do pracy.

Reyhan po rozmowie, zdecydowała się uwierzyć Gulsum i jej tłumaczeniom dotyczącymi kradzieży.

Przysięga – gdzie obejrzeć 276 odc?

Gdzie można zobaczyć 276 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 14 października na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Zemsta Sokoła – Nie zadzieraj z byłym Marines!

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 277 odc

Co stanie się w 277 odc Przysięga? Cavidan jest święcie przekonana o tym, że jej plan funkcjonuje jak należy, jednakże ku jej zaskoczeniu Reyhan oraz Emir radzą sobie z kolejnymi trudnościami oraz kryzysami, jedynie wzmacniając swoją relację. Cavidan wścieka się i postanawia, że dopiero teraz przekaże mężczyźnie informacje o tym kto stoi za kradzieżą zegarka.

Narin rozpoczyna pracę jako kelnerka w restauracji, radząc sobie nieźle w tej roli, w ciągu pierwszych dni.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Zoya została gwiazdą! Czy dobra passa będzie trwać? Co wydarzy się w 6 i 7 odc Czerwona królowa?

Oya zdecydowała się zamówić w tym miejscu stoli dla Kemala oraz jego klienta, przy czym mężczyzna zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego do jakiego miejsca się udaje. Szokiem dla niego może okazać się fakt, że jego żona wciąż tam pracuje. Na miejscu nie może dojść do siebie, co w połączeniu z zazdrością stanowi trudną mieszkankę do przełknięcia.

Reyhan nie chce uwierzyć w to, że jej siostra faktycznie ukradła zegarek, jednakże Zeynep w końcu udaje się ją przekonać do tego jak wygląda prawda.

Przysięga – gdzie obejrzeć 277 odc?

Gdzie można zobaczyć 277 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 15 października na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.