Szadź – Tajemnicze morderstwo ponownie wzbudza strach w Opolu!

Data: 2020-10-13 18:46:36 Autor: Tamer Adas

Szadź" to serialowa adaptacja powieści Szadź autorstwa Igora Brejdyganta, ukazująca pościg niezwykle inteligentnej, sprytnej oraz tajemniczej policjantki prowadzącej śledztwo za seryjnym zabójcą, pozostawiającymi zmasakrowane ciała z elementami charakterystycznych dla sekt.

Obrazek w treści 

"Szadź" to autorski serial kryminalny z elementami thrillera platformy player.pl, koncentruje się na przeniesieniu powieściowej historii, ukazującej niezwykły pościg za seryjnym mordercom, siejącym strach oraz terror w lokalnej społeczności w Opolu oraz w okolicach.

Co dokładnie wiadomo na temat serialu Szadź?

Szadź – opis, o czym jest serial?

Komisarz Agnieszka Polkowska wraz z Tomaszem Mrówcem powracają na miejsce brutalnej zbrodni, gdzie ponowie postanawiają przeanalizować obecne ślady i poszlaki. W ten sposób są w stanie dostrzec, że ułożenie rąk ofiary nie jest przypadkowe i stanowi tak naprawdę "zaproszenie" sprawcy dla ewentualnego, policyjnego pościgu. Policjanci odkrywają, że kilka innych elementów obecnych było przy okazji morderstwa sprzed pół roku.

Następnym krokiem jest przeprowadzenie rozmowy z rodzicami ofiary, po której możliwe było pozyskanie niezwykle cennej wiedzy oraz wskazań dotyczących kolejnych charakterystycznych połączeń pomiędzy obiema sprawami.

Ewa to ulubiona studentka wykładowcy Piotra Wolnickiego, która musi zdecydować czy zamierza dołączyć do roku. Dziewczyna należy do grona świadków Jehowy, których starszyzna zdecydowanie nie zgadza się na tego typu krok, zmuszając ją do wyboru, czy chcą pozostać we wspólnocie czy też zdecyduje się odejść i pozostać na uniwersytecie.

Szadź – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Poszczególne epizody omawiamy w naszych specjalnych artykułach:

Szadź jest dostępny w ramach pojedynczego sezonu obejmującego siedem odcinków, emitowanych w tygodniowym cyklu.

Sezon 1:

Szadź – 2 sezon?

Na antenie stacji TVN ujrzeć możemy 7 odcinków, które wcześniej dostępny były do zobaczenia za pośrednictwem platformy strumieniowej player.pl, gdzie dostępne są wszystkie odcinki do swobodnego zobaczenia. Tradycyjnie na głównej antenie TVN odcinki są emitowane co dzień od wtorku, 13 października 2020 roku od godziny 21:30.

Szadź – zwiastun

Serial emitowany jest w w formie siedmiu odcinków, dostępnych co tydzień, ukazujących losy postaci z różnych perspektyw, krok po kroku skupiając uwagę na rosnącym napięciu oraz dynamiczniejszym pościgu za seryjnym mordercą.

Szadź – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Serial „Szadź" emitowany był pierwotnie na platformie player.pl, a obecnie ujrzeć go można także za pośrednictwem stacji TVN, gdzie wyemitowane zostanie całe siedem odcinków zawierających opowieść kryminalną, dostępną na antenie od 13 października 2020 roku od godziny 21:30. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień.

Produkcję swobodnie możemy ujrzeć także za pośrednictwem wspomnianej platformy, gdzie cała seria jest dostępna do sprawdzenia bez ograniczeń.

Szadź – książka

Produkcja oparta została o powieść Szadź autorstwa Igora Brejdyganta, który w powieściowy, oryginalny sposób prezentuje historię seryjnego zabójcy i niezwykłej pani komisarz będącej tuż za jej plecami. Za sprawą książki będziemy mogli jeszcze lepiej poznać najmniejsze detale całej historii.

Książkę Szadź w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje