"Szadź": Piotr Wolnicki zostaje zaangażowany w śledztwo! Co wydarzy się w 3 i 4 odc serialu?

Data: 2020-10-27 17:40:19 Autor: Tamer Adas

Szadź to serial przygotowany dla stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Szadź, Igora Brejdyganta, ukazujący historię komisarz Agnieszki Polkowskiej, niezwykle inteligentnej, utalentowanej oraz tajemniczej policjantki, zajmującej się najtrudniejszymi sprawami kryminalnymi. Co czeka fanów w odcinkach 3 i 4 odc Szadź?

Obrazek w treści 

Szadź to kryminał z elementami thrillera stanowiący adaptację powieści o tym samym tytule Igora Brejdyganta.

Szadź – opis 3 odc

Co wydarzy się w 3 odcinku Szadź? Polkowska wspina się na wyżyny swoich umiejętności i wyczucia, co jest dla niej niezwykle trudne, coraz gorzej radzi sobie psychicznie, a do tego dochodzi reakcja przełożonych, którym nie podoba się zarysowana teoria dotycząca sprawcy oraz dalszego działania i doboru ofiar.

Czas ucieka, kolejna potencjalna ofiara jest coraz bardziej zagrożona, natomiast komisarz zmaga się z kilkoma czynnikami, które wpływają negatywnie na nią i śledztwo. To powoduje, że kobieta musi się wziąć w garść i rozpocząć realizowanie odważnego pomysłu.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Ewa podczas spotkania ze swoim chłopakiem dowiaduje się, że ten... doniósł na nią do zboru! Dziewczyna jest w absolutnym szoku, że tak bliska jej osoba pod uzasadnienia jej dobra wykonała taki krok, w dodatku zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego jak poważne będą konsekwencje tego działania. 

Ku jej zaskoczeniu składa jej do tego niezwykłą propozycję. Młoda kobieta jeszcze nie wie, że jest obserwowana przez Piotra, a jego reakcja może być dla niej jeszcze większym szokiem.

Najważniejsze informacje o serialu Szadź.

Szadź – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Szadź? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 27 października na antenie stacji TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: „Szadź” – TVN zrobi serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Szadź – opis 4 odc

Co stanie się w 4 odc Szadź? Agnieszka wraz z Wojtkiem przeczesują las, aby odnaleźć Ewę. Kobieta faktycznie tam umiera, przy czym sprawca nie zdążył dokonać swojego aktu, wobec czego są szanse na uratowanie ofiary.

Polkowska po tym zdarzeniu nie zatrzymuje się, zmagając się ze śledztwem oraz z przełożonymi. Wpierw opracowała schemat, który pomoże jej w osiągnięciu kolejnych sukcesów.

Czytaj także: Religia i zbrodnia. Recenzja serialu „Szadź"

Praca zaczyna przynosić efekty, w wyniku czego pani komisarz odnajduje kolejne ciało młodej kobiety. Nie mając wielu dowodów, policja zgłasza się do... Piotra Wolnickiego. To zdarzenie rozpoczyna zupełnie nową grę....

Szadź – gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Szadź? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 3 listopada na antenie stacji TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Regina pozna legendarnego projektanta mody! Co wydarzy się w 8 i 9 odc Czerwona królowa?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Szadź – książka

Serial Szadź powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta pt. Szadź. Prezentując w powieściowy sposób losy komisarz Agnieszki Polkowskiej, zajmującej się najtrudniejszymi sprawami.

Książkę Szadź kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Pokaż wszystkie recenzje