Szadź: sezon 2 – co wydarzy się w 2 oraz 3 odcinku serialu dostępnego na Player.pl

Data: 2021-05-18 13:10:01 Autor: adudek

Szadź to jeden z chętniej oglądanych polskich seriali, którego fabuła oparta jest na książce Igora Brejdyganta, o takim samym tytule. Serial powrócił w drugim sezonie.

Obrazek w treści

Za sobą mamy już pierwszy odcinek. Na Player można także już teraz oglądać odcinek drugi serialu. Trzeci platforma udostępni już za tydzień. Co czeka nas zatem w kolejnych jego odcinkach?

Szadź: sezon 2 – opis 2 odcinka serialu

Kolejny, drugi odcinek serialu Szadź w drugim sezonie, ogłoszony zostaje wyrok w sprawie Piotra, który uniewinnia go od zarzutów. Komisarz Polkowska nie daje jednak za wygraną, przekonana, że niebawem dokona kolejnej zbrodni. Kobieta postanawia go zatem śledzić.

Czytaj również: Serial Szadź wraca z drugim sezonem. Premiera w maju na Player.pl

Tymczasem jadąc do Warszawy, Piotr Wolnicki zabiera zabiera autostopowiczkę, która wkrótce rozpoznaje w nim bohatera bardzo nagłośnionego w Polsce procesu. 

Szadź: sezon 2 – gdzie można obejrzeć odcinek?

Drugi odcinek serialu jest już dostępny na platformie Player.pl. Tam też można obejrzeć pierwszy sezon serialu, a co tydzień kolejne odcinki sezonu drugiego.

Szadź: sezon 2 – opis 3 odcinka serialu

Platforma Player.pl na razie nie zdradza szczegółów fabularnych odcinka trzeciego. Można się jednak domyślać, że poznamy dalszą historię autostopowiczki, która rozpoznała w kierowcy, którą zgodził się ją podwieźć, seryjnego mordercę.

Czytaj również: Serial Szadź – wiemy co wydarzy się w drugim sezonie serialu, dostępnego na Player.pl

Co wyniknie z tego spotkania? Jak zareaguje Piotr? Czy dokona kolejnego mordu? A może komisarz Polkowskiej uda się wyśledzić jego ruchu? Tego dowiemy się już za tydzień. 

Szadź: sezon 2 – gdzie można obejrzeć 3 odcinek serialu?

Odcinek trzeci serialu Szadź: sezon 2, będzie udostępniony na platformie Player we wtorek, 25 maja. Dostępne są tam także kolejne poprzednie dwa odcinki tego sezonu oraz cały pierwszy sezon serialu Szadź. 

Szadź – książki

Serial Szadź to produkcja, której bazą scenariuszową jest książki łącząca kryminał z mrocznym thrillerem, o tytule Szadź, której autorem jest Igor Brejdygant.

Książkę „Szadź” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo