"Czerwona królowa": Zoya została gwiazdą! Czy dobra passa będzie trwać? Co wydarzy się w 6 i 7 odc Czerwona królowa?

Data: 2020-10-13 14:58:19 Autor: tadas

Czerwona królowa to nowy serial emitowany na antenie TVP 2, prezentujący historię przepięknej modeli, którą tragiczne losy skierowały ku sercu Związku Sowieckiemu. Co czeka fanów w odcinkach 6 i 7 odc Czerwona królowa?

Obrazek w treści 

Czerwona królowa to nowy, rosyjski serial prezentujący historię słynnej modelki Zoji Kolesnikowej, znanej powszechnie jako "Sowiecka Sophia Loren".

Czerwona królowa – opis 6 odc

Co wydarzy się w 6 odcinku Czerwona królowa? Cały Wielki Dom Mody przygotowuje się do wyjazdu do Paryża, gdzie wszyscy mają nadzieję na sukces. To wymaga jednak odpowiedniego przygotowania się do wydarzenia i zapewnienia całość idealnego przebiegu. 

Już niemalże zakończono dobór modeli i modelek, w gronie których niestety nie znalazła się nasza Regina.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

Niespodziewanie dla swoje "3 grosze" dołożył sam Nikita Chruszczow, który zdecydował się zmienić listę wyjeżdżających do Francji, taktując wcześniejszy dobór za politycznie niewiarygodny i niewygodny. W efekcie to właśnie Zoja zastąpi Lilę! To dla niej wyjątkowa szansa, aby zdobyć serca całego świata, błyszcząc jako gwiazda Związku Sowieckiego!

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 13 października na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula zaczyna się wahać... Co wydarzy się w 7 i 8 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Czerwona królowa – opis 7 odc

Co stanie się w 7 odc Czerwona królowa? W Paryżu delegacja Sowiecka odnosi wielki sukces, przyciągając uwagę praktycznie wszystkich na świecie. To sprawia, że delegacja może z wielkim zadowoleniem powrócić do Rosji, gdzie wszyscy już oczekują ich przyjazdu.

Nim to się stanie, wpierw wszystkich czeka "rozmowa" z agentem KGB Lwem Barskim. Ten nie zapomniał także o swojej ukochanej Królowej o swojej przepięknej Reginie.

Czytaj także: "Przysięga": Reyhan poznaje prawdę o kradzieży i zdecyduje się.... Co wydarzy się w 275 i 276 odc Przysięga?

Mężczyzna wypisuje dokumenty rozwodowe oraz decyduje się na spędzić udanie czas z Zoja, jednocześnie składając jej propozycję. Ta tymczasem jest zachwycona swoją sytuacją oraz tym, że może powoli spełniać swoje marzenia, spoglądając dalej z nadzieją na wyjazdy, kolejne pokazy oraz na spotkania z fanami.

To właśnie ona została gwiazdą pokazu... pytanie czy dobra passa będzie trwać dłużej....

Więcej informacji o serialu Czerwona królowa znajdziecie także w naszym osobnym artykule o produkcji.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 20 października na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Nawiedzony dwór w Bly – W tym miejscu w Anglii śmierć nie jest końcem...

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć za darmo odcinek 6 i 7?

Cały serial w chwili obecnej można zupełnie za darmo zobaczyć za pośrednictwem kanału wytwórni na You Tube, gdzie wszystkie epizody są dostępne do obejrzenia za darmo. Jest tutaj jednak haczyk. Otóż seria dostępna jest w tej formie tylko i wyłącznie z języku rosyjskim, przy czym dostępne są do włączenia angielskie napisy.

Jeżeli nie posługujemy się biegle językiem rosyjskim (lub angielski jeżeli napisy nam nie przeszkadzają), musimy zaczekać na emisję kolejnych odcinków na antenie telewizyjnej, po czym poszczególne odcinki są dostępne za darmo do zobaczenia na platformie Telewizji Polskiej - vod.tvp.pl

Czerwona królowa – książka

Serial Czerwona królowa stanowi autorską opowieść bazującą na realnych wydarzeniach, ujmując całość w serialową formę i efektowny obraz ówczesnej, skomunizowanej Rosji.

Zamiast tego możemy polecić Wam powieść Top modelka.

Książkę Top modelka kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.