Silna Biało-Czerwona - koncert z okazji Święta Wojska Polskiego dziś na TVP 2

Data: 2023-08-15 09:20:43 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Z okazji Święta Wojska Polskiego Telewizja Polska zorganizowała wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej estrady. Podzielony na dwie części koncert "Silna Biało-Czerwona" wyemitowany zostanie we wtorkowy wieczór na antenie TVP 1.

Edyta Górniak, gwiazda koncertu "Silna Biało-Czerwona" TVP 2. fot. Centrum Informacji TVP

Niezwykły koncert Silna Biało-Czerwona przed paroma dniami odbył się w Giżycku. Podczas wydarzenia pojawiły się prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które w ten sposób uhonorowały obchodzone 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego. Co dokładnie warto wiedzieć na temat koncertu? O której pojawi się w telewizji? I przede wszystkim: kto na nim wystąpi? Sprawdźcie poniżej!

Silna Biało-Czerwona – co to za koncert?

Silna Biało-Czerwona to wyjątkowy koncert, który poświęcony jest Wojsku Polskiemu. To wydarzenia uświetnić ma obchodzone 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego. Na giżyckiej scenie zaprezentują się znani polscy wykonawcy, którzy zaśpiewają znane piosenki żołnierskie.

Czytaj również: Skazani na Shawshank – jak bankier przetrwa w ciężkim więzieniu?

Co ciekawe do zabawy dołączyć mogła się także publika oraz telewidzowie: teksty utworów były wyświetlane na specjalnie przygotowanych telebimach, by nie tylko wokaliści, ale również zgromadzona publiczność mogła zaśpiewać wojskowe przeboje. Całą uroczystość poprowadzili Izabela Krzan i Rafał Brzozowski.

Silna Biało-Czerwona – kto wystąpi, co usłyszymy?

Kto pojawił się na scenie w Giżycku? W ramach koncertu Silna Biało-Czerwona usłyszeć mogliśmy m.in. głos należący do Edyty Górniak czy Marka Piekarczyka.

Czytaj również: Królestwo niebieskie – walka z wrogiem i... samym sobą

Oprócz nich na koncercie pojawili się również Piotr Cugowski, Kamil Bednarek, Marina Łuczenko-Szczęsna, Olga Szomańska, Mateusz Ziółko, Kuba Szmajkowski oraz Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego i Raperzy z Wojsk Obrony Terytorialnej.

Silna Biało-Czerwona – gdzie i kiedy zobaczyć?

Choć pierwszy raz koncert Silna Biało-Czerwona mogliśmy zobaczyć na antenę Dwójki w minioną sobotę, już wkrótce widowisko zostanie wyemitowane także na Jedynce. Koncert z udziałem polskich gwiazd pojawi się na antenie TVP 1 we wtorek, 15 sierpnia 2023 r. o godz. 20:20. 

 

 

Tagi: koncerty, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje